Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

I ja molim pompć da li netko zna što mi je

Samo nastavite pričati sama sa sobom, jer s takvom neodgojenom i bezobraznom prostakušom nitko drugi ni neće razgovarati [:pospan] Ne postoji isprika za onakvo vrijeđanje i šikaniranje, sram vas bilo [:frustriran] Čitamo sve, čitamo, za razliku od vas, pa tako i vidimo da Gitica nije upotrijebila ni jednu prostu i bezobraznu riječ. A nakon onakve izjave 'pustiti i trpiti', koju je i Gitica citirala svatko normalan bi pomislio kako izmišljate tog liječnika. Trebali biste dobiti permanentni ban i s Foruma i s Krpica [:frustriran] Šteta što ovdje nemamo Administratora koji radi svoj posao [:pospan]
2015 10 28
Čekaj ti slobodno vrijeđaš?A drugi ne smiju izraziti svoje mišljenje?Ma tko je vidio ići doktoru,makar samo na pregled,najbolje je pustiti stvari da idu svojim tokom.. [:pospan] [:pospan]
2015 10 28
Kao prvo, izbrisala si post u kojem si je nazvala glupačom , jadnicom koje bi se njeno dijete trebalo sramiti, idiotkinjom itd., ali skrinšotala sam sve tvoje postove pa ti to ništa ne vrijedi [:pospan] Vidi se da si iskompeksirana kad u svakom postu spominješ tu diplomu, za koju ovdje nikoga nije briga. Da imaš upola toliko inteligencije koiko imaš bezobrazluka i prostakluka, shvatila bi da komentar o kupovini diplome na Krpicama znači da ti se ne vjeruje da ti je 'pustiti i trpiti' preporučio doktor. Uostalom, kakvo je to malograđansko razbacivanje diplomama i komentarima o osobi koju '2000 ljudi cijeni i poštuje' [:smije] - jesi ih poredala prije nego si ih izbrojila, ili si provela anonimnu anketu? Ako već nisi čovjek da priznaš grešku i ispričaj se, onda si barem pojačaj lijekove [:pospan]
2015 10 28
Imam i ja čak 3 doktora u obitelji i niti jedan ne preporuča to kaj ti tvrdiš.. [:pospan] [:pospan]
2015 10 28
Stvarno su(smo) sve podle jer eto,rekle curi idi doktoru može(ne mora) biti svašta..Ma tko je vidio ići doktoru u 21 stoljeću..Kaj oni znaju... [:pospan] [:pospan] ,bolje je trpiti ....
2015 10 28
Nekom prođe,nekom ne..Većina nas je imala problem sa time,meni se stalno vraća no "homemejd" i uglavnom prirodni pripravci u mom slučaju pomažu. No tko nije siguran i tko ima veće probleme,pravac doktor ,nismo sve iste .
2015 10 28
Cure su dale svoje iskustvo/mišljenje ,nek se ne zeza i ide doktoru jer su neke ignoirale i probale same doma riješiti pa su na kraju morale pod nož.ko ša rekoh nekom prođe kao od šale,a druge imaju veće probleme...
2015 10 28
Koja lujka, pobrisala je sve postove s prvih stranica , plus onaj drugi dugački u kojemu pljuje po Giti [:sokiran] Naravno i onaj u kojem je popljuvala curu koja je rekla da joj je crnu mast preporučio poznati zagrebačlki kirurg - bogme popljuvala i kirurga, jer ' mogao je vama kirurg bilo šta reći, ali ja sam mazala mjesec dana bez rezultata' - pazi malo, diploma tog kirurga je posve beznačajna [:pospan] ! Bože moj, na kojem bunjištu rastu takvi primjerci [:sokiran] ?
2015 10 28
đizzz...u šta se ovo pretvorilo...nije mi jasno,kako neki mogu biti toliko puni agresije,da se tako izražavaju i žele nekome zlo... [:vrti] [:znoji]
2015 10 29
1 2 3 4 5