Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Test Intolerancije

Je li koja od vas radila test intolerancije preko krvi i kakvi su vam rezultati? Planiram ga ici napraviti radi mrsavljenja jer sam sve probala a kile ne idu dolje, cula sam da su ovi testovi dosta dobri. Dakle kazu vam koje namirnice ne smijete jesti, vi jedete samo ono sto smijete tri mjeseca, i to je otprilike to. Test malo vise kosta pa ako netko ima neko iskustvo ili savjet puno bi mi pomogao :) [:smijesi]
2015 10 29
ja sam ga raidla prije 8 godina... ispalo je da nesmijem jesti ni piti nista [:znoji] sto se tice prehrane probajte po krvnoj grupi. ja sam 0- i od kad se tako hranim nemam zdravstenih problema i stitnjaca mi se normalizirana skroz
2015 10 29
ja i muž bili...on je također išao zbog viška kila a ja kao radi zdravlja jer nemam problema s kilama...super je stvar...njemu je ispao par namirnica da ne smije jesti i kada ih je izbacio(uz normalnu prehranu)skinuo je 10 kn u 6 mjeseci... ja sam imala 56 kg i izbacila mliječno (jer mi je to pokazalo najjače)i u 6 mjeseci dobila 6 kila... dakle radi po principu da tijelo dođe na idealnu težinu... super osječaj i pun si energije jer ne konzumiraš hranu koja tvom organizmu je slabo probavljiva i zadržava se u organizmu u obliku toksina.Ja ne žalim i nama je pomoglo,više se ne držimo striktno ,ali namirnice koje su nam se pokazale ,jedemo u puno manjiim količinama...isplati se...
2015 10 29
Gdje se to obavlja i koliko košta?? [:smijesi] [:smijesi]
2015 10 29
u Rijeci u privatnim poliklinikama,nekad je bilo oko 1000 kn a sada se već zna naći na akcijama po 350 kn(crno jaje,kolektiva,kupime.hr)
2015 10 29
To sto se radi na tim akcijama je preko kose. a to navodno nije dobro, treba biti bas putem krvi test.. Ako netko ima jos neka iskustva sta se tice mrsavljenja..... [:zaljubljen]
2015 10 29