Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

policisticni jajnici- kako ih ljecit

Dakle muku mucim s aknama dlakavoscu i neredovitom mengom,kako ih ljecit prirodnim putem da ne gutam tablete i ako ih imate kako uspjevate to ljecit [:vrti] [:ljut]
2015 11 01
čaj od mente ti je dobar za uravnotežiti hormone :)
2015 11 01
Pila sam ga,probat cu opet
2015 11 01
Koja bi cura zadrzala decka pristava i dlakava ko musko,svaki ce pobjec od mene [:boji]
2015 11 01
Ja ih imam..navikneš se na to, preporučujem ti kontracepcijske pilule, meni pomažu (za menstruaciju, a i dlake su se malo smirile) [:hihot] a što se dečka tiče, ja ga imam već 4 god, iako sam dlakava [:smije]
2015 11 01
femisan a kapi, izbjegla tablete i nalazi sve bolji i bolji [:smijesi] cajevi vrkuta i marulja!
2015 11 01
Lip pozdrav zelim! [:smijesi] Pokusaj sa Evinim kapima, i Evin caj od subana.Dođu nekih 26 kn,a mozes pokusati i Femisan a kapi, one su oko 80-tak kuna. [:smijesi]
2015 11 01
Nikad više bez tableta! Ja sam najveći fan svega prirodnog u hrani i kozmetici i izbjegavam sve kemije kad god mogu, ali mi apsolutno ništa od čajeva i ostalog prirodnog nije pomoglo za jajnike, bolovi su bili neizdrživi. I sada kada sam na tabletama boli, ali ne toliko da danima samo ležim i plačem i uopće se ne mogu pokrenuti. Ako nemaš nikakvih kontraindikacija za uzimanje tableta, nemoj se mučiti i trpiti sve ovo nego počni piti tablete. One su lijek za PCOS, dlakavost, akne i ostalo s razlogom.
2015 11 01
slažem se sa @frigga. Puno one znače, bar meni.. bez njih menstruacija kasni mjesecima, a kad ju konačno dobijem, bolovi su neizdrživi.. Preporučujem belaru, probala sam par i sa njima sam jako zadovoljna.
2015 11 01
Cure ja pijem Lindynette tablete, također hormonske (kontracepcijske) već 8 mjeseci.. ja sam čula da treba pauzu tu i tamo uzet od tableta? Jel uzimate vi pauze? Nakon koje kutije i kad opet počinjete piti? Nisam se posavjetovala s liječnikom... te što se desi kad prestanete? Moje tablete su na jako niskoj razini hormona
2015 11 01
Sarica, ja isto pijem Lin, onu slabiju varijantu. Na raznim tabletama sam ravno 10 godina bez ikakve pauze. Moja gin kaže da nema potrebe za pauzama ukoliko je krvna slika i sve ostalo u redu. Nama kojima su tablete lijek pauza može više naštetiti nego koristiti - kao što sam rekla gore, jedino tablete mi omogućavaju da stojim na nogama kad počnu bolovi. Da bi pauza imala ikakvog smisla, tj. ako ti je cilj očistiti organizam od hormona iz tableta, nije dovoljno mjesec dana, nego jedno 6 mjeseci. Određena razina hormona ti ostaje u tijelu mjesecima. Razmisli imaš li potrebe za pauzom, zašto je želiš i što ćeš s kontracepcijom tijekom tih 6 mjeseci jer to baš i nije malo vremena.
2015 11 01
Nisam osobno probala,ali sam puno citala i svi jako hvale caj od vrkute.On dode kao univerzalni lijek za sve "zenske bolesti"
2015 11 01
Hormoni u tabletama se propisuju s razlogom. Nije disbalans hormona prehlada da će neko biljno njesra pomoći. [:smije] [:place] Čajek će vam možda ublažiti bol privremeno, ali osnovni uzrok će se ponovno vraćati iznova iz mjeseca u mjesec. Uzeti hormon u tableti znači uzeti točno ono što vam treba u organizmu, što fali, čega nema, onoga što organizam ne može sam napraviti ili skokovito proizvodi iz mjeseca u mjesec. Ma kakve glupave kapi, kakvi čajevi, kakvi bakrači. [:smije] I da, i ja isto imam PCOS pa to mogu reći. [:jezik]
2015 11 01
meni je moja gin rekla dok sam morala piti nikad pauzu bez razloga, jer se poremeti cijeli ciklus inace za dlakavost, moja susjeda je isla na IPL (ali sigurno skoro 10 puta) i vec dugo nema problema, sigurno vec dvije godine...nisu joj skroz otisle, ali sigurno 80 %, sto je za nju sad super jer je bila ko vukodlak dlakava po nogama, sad i nije strasno kad ne uspije tjedan-dva brijat noge
2015 11 01
ja isto imam pcos i sad sam imala pauzu samo zato jer mi je lagano bio povišen kolesterol.sad se vraćam na tablete i jedva čekam jer sam neurotična koza bez njih [:ljut]
2015 11 02
1 2