Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

HITNO!! Gdje kupiti nosač za velike pse???

Pozdrav :) Ne znam gdje postaviti ovu temu, zdravlje mi je nekako najbliže onome što trebam. Trebala bih hitno kupiti nosač stražnjeg dijela za velikog psa (Aljaški malamut). Ima 14 g. i počeli su mu otkazivati kukovi (artroza), želimo mu olakšati hodanje i da ga pridržimo kad nam padne... Radi se o ovom remenu: [slika:e780e0a6-c00b-4e3b-90bf-58e546677e9c] Zna li itko ima li toga negdje u Hrvatskoj? [:tuzan]
2015 11 06
Na žalost, ne znam gdje se može nabaviti, ali ako saznam javiti ću - što molim i tebe Imam psa gigantske pasmine, još nije u uzrastu kad mu je to potrebno, ali takve pasmine gotovo po defoltu imaju takvih problema pri starenju [:tuzan] , pa bih se voljela pripemiti....
2015 11 06
Hvala ti puno [:zaljubljen] Pazimo, pazimo [:smijesi] Sretno i tebi - 14 godina je divna dob za tako velikog psa. Mi smo imali njemačku ovčarku koja nam je umrla u sedamnaestoj, a sad imamo njufaundlendera i zlatnog retrivera. Bogu hvala, njufić nije proždrljiv kao zlajo [:hihot]
2015 11 09