Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Pozdrav krpičarke!

Nema maila, a? [:smije] Isti cirkus... ćao. [:pospan]
2015 11 10
Come...meni dolaze obavijesti o peticiji...evo i prije koji cas je...tako da..
2015 11 10
ivalorena, zar stvarno misliš da će netko (adminka) napustit posao za koji dobiva plaću, a ne mora ništa radit? [:sokiran] Normalan čovjek koji nema obraz ko džon si to ne bi dozvolio, al naša "prava" adminka nije takva [:vrti] Meni je drago da se Ivančica vratila i da će joj sad plaćat za njen rad jer ženska zaslužuje biti plaćena, al bojim se da je to sad kako bi se stišale strasti na krpicama i pobuna koja je nastala.
2015 11 10
Dobrodošla natrag! [:smijesi]
2015 11 10
gea, slažem se, brdosuza, slažem se....ali ipak me zanima (vas ne?) otkud sad Ivančica?natrag?...odjednom....? što se mene tiče, u 6 mjeseci nisam vidjela "adminku" da je napisala ovoliko riječi kao Ivančica u ovoj temi, tak da, već je od nje bolja!
2015 11 10
ja kljuc blog nesmem pricat al bitno da je tu
2015 11 10
a daj, sad, svi sve znaju al neće reć. mislim da sve cure koje su potpisale peticiju imaju pravo znati
2015 11 10
456 ivalorena znaš što sam napisala i to je tako. Stari admin ti ostaje, ovaj će biti plaćen siću da obavi jedan dio posla i da se stvari smire. Erika za peticiju zna. Tko je ona - koliko se sjećam poznanica adminke. Nije došla preko javnog natječaja. [:smije] Radila je to prije par mjeseci, bilo je solidno. Otišla jer ju nisu htjeli plaćat. Ako neki dio nije istinit, može demant. Čistu istinu nećeš čuti. Ona nije u interesu nikome od njih. Ja ju ne znam. [:poljubac]
2015 11 10
Ne bi rekla da je odjednom, vidjele su peticiju, teme na forumu i da bi smirile situaciju vratile su Ivančicu jer su znale da će ona uvest reda i da će se većina smirit. Stvarno ne znam detalje, al ovo mi je logično.
2015 11 10
to sto ti je come napisala
2015 11 10
pa dobro.... Come [:poljubac] nemoj skroz otići, curu svi hvale, možda nekaj bude [:smijesi] ali pomalo. meni je drago da se javila, obratila, ona "adminka" ne zna ni rečenicu napisat - nikad
2015 11 10
Odrađivala je dobar posao na forumu i moglo se doći do nje. [:smijesi] Vjerujem da će se promjena osjetiti. Ostalo sam napisala. Ajte, budite mi dobro. Pratim/prate bitno pa mi jave i onda se oglasim. [:smije]
2015 11 10
Dobrodošla ivančice [:smijesi] ! Svima onima koje ne krše pravila je drago što si opet tu i znamo da ćeš uvesti reda ovdje u onim stvarima za koje imaš ovlasti - u to ne sumnjamo, to je super. S druge strane, slažem se s geom i ComeStai i razumijem skeptičnost svih onih koje žele korjenite upside down promjene na stranici - e do njih NEĆE DOĆI: - i ne, uhljeb adminka neće otići - da, preprodavačice će nastaviti harati - da, one koje prodaju fejkove imaju i dalje dozvolu da to rade ovdje. Tako da... [:tuzan] ...bravo za dolazak Ivančice, razočaranje za sve one koji su se nadali nečemu drugome, cjelovitoj promjeni stava vlasnika stranice tako da...Pirova pobjeda.
2015 11 10
Možda ću ja sad biti preveliki optimist, no...Prošli put kad je ivančica došla, oglasila se kao adminkin pomoćnik, malo da sredi forum, ovo ono. Sad je plaćena i više nije pomoćnica nego admin. Samim time ima i ovlasti da pobriše/ blokira preprodavače kozmetike, fejkova, balmaina i ekipe. Dakle, ne mora značiti da neće doći do promjena. Ono malo što je bila su se promjene itekako osjetile. A tenički nedostaci...na žalost, tu nam ni 800 admina neće pomoći ako se erika i tehničari ne pokrenu. Mislim da je odlično što je uveden novi admin koji će zbilja nešto i raditi, a ova stara...pa ak je eričici ok plaćat je za nerad, nek je plaća [:smije] btw, kad smo kod stare adminke...pred 17 dana sam je tražila da doda link na tablicu prevarantica u uvodni post crne liste, pred 13 dana je rekla da može i od tada me ignorira, a link još uvijek nije dodala [:smije]
2015 11 10
Sara, ako misliš da Ivancica ima ovlasti obrisati / blokirati profile preprodavačica, prodavačica fejkova, svega onoga sto zaista kontaminira ovu stranicu u 90% situacija, ja se rado pridruzujem narodnom veselju. Ne, ja mislim da su joj ovlasti bez obzira na plaću ostale iste i da ce biti kratki blok na reklamuse, prodaju nedozvoljenih predmeta, fotke s neta - i to je to. Ne dira se u suštinu onoga zbog cega je peticija pisana. Veselit ce me ukoliko sam u krivu i netko odgovoran me demantira - ne volim biti partibrejker, ali nisam ni ptica da budem sretna s mrvicama [:jezik] . I razumijem stav ComeStai u cijelosti. Utoliko je i moje veselje polovično.
2015 11 10
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 11