Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Pozdrav krpičarke!

Ivančice - nisam pročitala Dankin komentar kao ni većina ostalih - da li te je nečime uvrijedila [:sokiran] ? To ne priliči Dankinom diskursu, uvijek argumentirano komentira i nipošto nije sklona vrijeđanju. Ne znam, kolika je zapravo naša sloboda govora ovdje? Imamo li pravo da kritiziramo, propitkujemo i dobivamo odgovore? U čemu je stvar...?
2015 11 10
suzy eeeeee... nešto slično sam napisala.... pa mi obrisan komentar
2015 11 10
Od Erike dobivam mailove sa maila [email protected] ,sorry nisam vidjela da me to netko pitao, niti mi se itko na tu temu obratio privatno u inbox. Već sam rekla da nisam pratila forum nakon što sam otišla i da sam površno upoznata sa time što je bilo. Ne moraš mi vjerovat.
2015 11 10
niste me uvijerile, mogu i ja otvoriti drugi profil i biti super fensi fina zena [:zaljubljen] osobno mi je svejedno koliko admina ima i jel ih ima uopce, kad ih ima i kad ih nema, mi i dalje kupujemo , prodajemo , salabazamo po forumu [:hihot]
2015 11 10
Ček, čemu sad skakanje po ivančici? O.o Jel bitno šta je ona prijateljica pravoj adminki? Može joj biti i sestra, to ne znači da su identične. Vidjele smo kad je ivančica ovdje bila prvi put da joj je pristup korisnicama normalan i da radi, uvela je reda. I ponovit ću, za neke tehničke stvari nema veze tko je admin i radi li, nego to ovisi o osobi koja je zadužena za tehnikalije. Bar se nešto pozitivno dogodilo, korak po korak. Pa neke ne znam kakve promjene se sigurno neće dogoditi preko noći.
2015 11 10
ivančice odgovorila sam ti i na drugoj strani: u momentu kada još nisam bila svjesna koliko će sve ovo eskalirati (a i jer su druge bile oduševljene tvojim prijašnjim radom)... obećala sam ti šutnju... molila si to dok tvoje imenovanje ne bude javno. onog momenta kada si ustoličena...i moja obaveza prestaje!! ...ali s time ne prestaje moja ogorčenost svim događajima. najrađe bih si odgrizla prste pišući ovdje i dajući potporu onima koje su svakodnevno svoje srce ostavljale ovdje pozivajući na potpis peticije...a ja sam znala da od toga neće biti ništa.... da će nam biti ponuđena zamjenska adminica....koja bi nam trebala zatvoriti usta. moja greška....i moje isprike svima zbog toga.... i sada pišem sve ovo jer želim reći da sam pizda koja je znala za sve to....a šutjela o tome kao i ti.
2015 11 10
meni je jedino zao sto je maja dzaba kupila krunu i sto ce admin obrisati frenda od frendice ako ga ona objavi sa slikom i opisom [:place] [:place]
2015 11 10
joj Danka sta se ti sekiras, pa ovo je obicna internet stranica, nije vrijedno sekiracije, uvijek i zauvijek ce biti onako kako vlasnici zele i to je to, nemoj se sekirati, pa tu peticiju su svi vec zaboravili......
2015 11 10
suzy teško je biti jeben i pošten... u jednom momentu sam i sama to pokušala.... ali nije išlo!! ...i nisam mogla dočekati dan kada ću to i javno moći reći. žao mi je....
2015 11 10
ma ja sam bila rekla sta mislim pa su me napali [:sokiran] [:sokiran] [:smije] [:smije] a i Come sam rekla da sam i ja nekad tako mislila da mogu nesto promjeniti i biti fer i izboriti se za kao nesto bolje....al ne ide, odustala ja, sad samo gledam pa mi zao onih sto vjeruju da se MOZE, a hebiga, kaze stara "ko jep robo, taj se i usro" pardon maj inglish, al tako se kaze....ovo je net, sve je hit 5 dana, nakon toga se vise nitko ne sjeca, dodje nest novo i tako u krug.... [:smijesi]
2015 11 10
maJa jako dobro znaš iz kojeg razloga pišem o ivančicinom odnosu s adminkom, ne pravi se blesava !! to je ona ista adminka po čijem smo karakteru i neradu svi ovdje dozlaboga pljuvali.....da bi na moj upit o njoj ivančica je branila rekavši kako ona u tišini doma svoga samo plače zbog svih ovih događanja. ma vid' vraga!! ne vjerujem njenim suzama....kao što ne vjerujem ni onome tko je brani. i, naravno.... kao što vi imate pravo da imate svoje mišljenje... imam ga i ja.
2015 11 10
suzy sve znam... ipak...žao mi je što sam i na netu na moment izgubila kompas.
2015 11 10
ne pravim se ,i već sam ti rekla isto tako sam rekla kako odnos uzmeđu ivančice i adminke u pvt životu nema veze sa krpama. i ako žena nije bila na krpama,zašto bi ju trebalo zanimati kakvo je stanje bilo dok ona nije bila tu. [:pospan] ja ti ne osporavam tvoje mišljenje,ne osporavaj ni ti moje.
2015 11 10
maJa, slažem se. Popljuvana praktični na prvi dan, iako je prošli put odlično radila. A to šta stara plače doma ili šta sve ne, to si je sama kriva...ako će je ivančica branit, pa nek je brani, njezino pravo. To što se mi s time nećemo složiti, naše pravo. I opet kažem, može adminki biti i sestra ako radi svoj posao kako se spada. Šta se nas to tiče? Ili je problem u tome šta neka od nas nije dobila priliku da postane admin2nd? P.S. ivančice, nemoj brisati komentare, pusti normalno raspravu. Tu si pogriješila po mome mišljenju.
2015 11 10
maJa žena nije bila na krpama? želiš mi reći kako nije bila upoznata sa svime? hajde....pogledaj me u oči i reci to. [:poljubac]
2015 11 10
1 2 ... 7 8 9 10 11