Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Pozdrav krpičarke!

Dobro, sve i da je bila upoznata sa situacijom ovdje, u čemu je problem? Upoznata sam i ja s problemima mađarske, pa me boli desni papak za to.
2015 11 10
sara zašto je popljuvana ako sam rekla kako imam razlog da joj ne vjerujem? u prvom postu kojeg je izbrisala rekla sam kako sam čula samo najljepše o njenom radu. a to što imam razloga prigovoriti zbog nekih drugih stvari....eeee.... to je nešto sasvim drugo. i da... baš ta situacija u mađarskoj mi je poljuljala povjerenje. [:smije]
2015 11 10
ko kaj sara kaže... [:pospan]
2015 11 10
ne,nego pljuješ non stop po njoj,ko da je ona kriva za stanje na krpama... a nitko ne krivi preprodavače,prevarante koji su prvi odgovorni za to stanje.. svi prozivaju administratore kao da oni mogu utjecati na sve to..zanimljivo,a na njuškalu se i dalje bez frke prodaju cigle pod ajfone,aimaju hrpu administratora.. pa ajde kaj se čeka idemo na poreznu i carinu(državni inspektorat kao institucijan ne postoji više)
2015 11 10
maJa lažeš. i to znaš.
2015 11 10
Sorry, danka, inače se slažem s tobom, ali prigovoriti zato što se dobra privatno je nešto nevjerojatno i bedast razlog. To tko je s kime privatno dobar se nas apsolutno nimalo ne tiče dok god ta osoba radi to za što je plaćena. Jedino se slažem da je glupo šta je izbrisala komentar, nepotrebno zapravo... ovo sve sa "slobodom govora" mi je takva drama da me podsjeća na teen američke filmove. Mislim, jesmo htjeli smjenu adminke? Jesmo. To nismo dobili, ali smo dobili novu adminku koja će, sudeći prema prijašnjem radu, raditi dobar posao. A to šta erika hoće plaćati ovu drugu neradnicu, za to nas zaboli, njoj je iz džepa, ne nama. Tehničke promjene nemaju veze s adminom, nego s vlasnicima stranice. Eriku boli pišonja za to, mi se možemo žaliti i pisati peticiju, ali dok ona ne odluči to promijeniti, ništa. Ono na što se može utjecati odavdje je brisanje lažnih profila, trolova, tagguša, reklamuša, preprodavača. I za to smo dobile ivančicu. Ako neće raditi svoj posao, onda ćemo i nju razapet.
2015 11 10
[:smije] [:smije] lažem? jedino kaj se slažem sa tobm je da adminka ne radi dovoljno(ili ništa) kako ti odgovara,ali da ifka ne radi ili nije ,,e tu ti neću popustiti.. a kaj nitko ne želi ići prijaviti te prevarante/preprodavače ...tak sam si i mislila... [:pospan]
2015 11 10
Upravo tako sara,ne plaćam ju ja,a uostalom koliko državnih uhljeba plaćamo pa se ne bunimo,a ovdje se svi pjene kaj adminka ne radi..da žao mi je kaj stanje nije bolje,al ne ovisi mi o tome život...
2015 11 10
ovo mi je sve toliko izdramatizirano da ne mogu vjerovati šta čitam [:sokiran]
2015 11 10
maJa rekla si: ne,nego pljuješ non stop po njoj,ko da je ona kriva za stanje na krpama... a nitko ne krivi preprodavače,prevarante koji su prvi odgovorni za to stanje.. znaš vrlo dobro od kada pljujem i po njoj i po sebi zbog jednog ishitrenog obećanja.... prisustvovala si i prije neki dan našem razgovoru na tu temu na drugom forumu... i znaš vrlo dobro zbog čega sve ovo govorim a nitko ne krivi prevarante?? ma dajjjjjj... ti to meni?? [:smije]
2015 11 10
sara što se mene tiče, rekla sam što sam imala [:smijesi]
2015 11 10
žene pobogu, sirijusli [:sokiran] [:vrti]
2015 11 10
I ono što bih dodala, neka tema je potegnuta na drugom forumu. Nisam na tom forumu, ne znam o čemu je riječ, ne znam kakvi su to privatni dogovori o šutnji ili ne znam čemu između danke i ivančice i nisam sigurna jel me zanima. Ali tome je onda mjesto na drugom forumu ili inboxu, razgovori tipa "oni koji trebaju znati, znaju" nemaju šta raditi ovdje i povlačiti se. idem film gledat, naživciralo me ovo. [:kesi]
2015 11 10
zar nije istina?napala si odmah,ko da je žena kriva kaj su krpe trule...ona nije bila na krpama i boli ju ćošak za krpe. dok nije bila na njima,pa žena radi za druge,ne može ona sam odlučivati baš o svemu ..... pa ne vidim da je itko podnijo prijavu ikakvu,evo ima ih više sa novim profilima. jedna je prevarila više cura i tatu joj zvale doma.vratila se prevarena cura ju je skužila i stavila na crnu listu/otvorila temu o staroj prevarantici koja opet operira,da bi joj se ova javila u nbox kako više ne vara i ova joj se ispričala i maknula ju sa crne liste(a prevarala je sa par profila više cura).jel to normalno? ti je samo jedan od primjera.. koiko je njih ostavilo negatovne???a ne jer se boje da će im vratiti..ajde molim te... [:pospan]
2015 11 10
pišem prek moba,isprike na nepismenosti,no *ebe me mob...
2015 11 10
1 2 ... 8 9 10 11