Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Pozdrav krpičarke!

blokirajte me sada odmah, jer mi nećete moći zatvoriti usta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obećala sam šutnju dok se niste ustoličili kao pomoćna adminka.... ali više ne moram i neću šutjeti !!!!!!!!!!!!
2015 11 10
LePetitPlaisirs obrisalo Dankin komentar u kojem se pita o spregi bivšeg i sadašnjeg admina. Bio je poduži. [:smijesi]
2015 11 10
come pročitala si komentar??
2015 11 10
i niko nije print skrino [:tuzan]
2015 11 10
jesam, stigla pročitat.. pa bil je gore 10 sekundi, nije mi palo na pamet...moram jurit [:poljubac]
2015 11 10
što si napisala [:sokiran]
2015 11 10
Obrisala sam komntar Danka jer me prozivaš ne temelju rada druge osobe, a jer i sama kažeš da nisi bila dok sam radila, ne vidim razlog da me tako napadaš. Na takve se stvari i može lupit blok, kaj sad.
2015 11 10
I da, baš sam se ustoličila na povlašteno mjesto. ufff!!
2015 11 10
nisam ni ja vidjela, al bit ce zanimljivo [:hihot] iako sam ja od prve ivancice uvjerena da je to zapravo admin, admin....kao i ovo sada i jos me nitko nije razuvjerio da nije tako.....sad ju slave a sutra ce ju razapinjat ko i "staru" brown nosersi [:smije]
2015 11 10
Nije administratorica već ivančica ifka,kako želite koja je radila(volontirala) na stranici.Garantiram.
2015 11 10
Opet se ne može govoriti istina? [:tuzan] Toliko o pozitivnim pomacima [:place]
2015 11 10
suzyDr, tako je.. psiho (admin) i ivančica fala bogu nisu ista osoba.. to se vidi po radu i pristupu korisicima
2015 11 10
uopće te ne prozivam zbog njenog nerada.... prozivam te jer ne vjerujem osobi koja je intimna prijateljica jednoj takvoj....a i zbog tvoje šutnje dok su neke osobe ovdje ostavljale srce na krpicama tražeći i vapeći za rješenjem....i za ericinim mailom.... ti si mudro šutjela i pregovarala s njom za svoju plaću. i neka si !! ali... mogla si barem @comeStai privatno poslati ericin mail....a ne dozvoliti ovdje da svi radimo dvorske lude od sebe....a znala si da je tvoje imenovanje kojim bi nam bila baćena prašina u oči samo pitanje trenutka
2015 11 10
Suzy ne... ovo definitivno nije glavna adminka... i o njenom radu korisnice koje je znaju od ranije mogu samo najljepše reći...ali je jako bliska glavnoj adminkici.
2015 11 10
pa i radite dvorske lude od sebe, pa admin od njih dobija placu, sta ce ici srat po sefu i stat na stranu neke ankete.....svasta
2015 11 10
1 2 ... 6 7 8 9 10 11