Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

ljuskice za zube

Stavio netko i kako je zadovoljan time? Koliko ste platili? vidim da cijene variraju :) ja sam nekako odusevljena slikama koje vidim po netu, lijepo mi prirodno izgleda
2015 11 10
Zasto bi ih stavljala? Iz estetskih razloga ili?
2015 11 10
da, iz estetskih razloga prije par godina sam nosila aparatic, koji sam dobila preko hzzo i zena je napravila sve samo ne dobar posao.. nekako su ostali tragovi aparatica, i nisu se lijepo ispravili.. i malo su mi jedinice ostecene uz rub.. neprimjetno tj ne tako strasno ali ovo me ful privuklo :)
2015 11 10
mislila sam opet staviti aparatic, privatno.. pa sad malo istrazujem i ovu opciju
2015 11 10
Ajme neee, pa to ti uništi tvoje zube, moraju ih sve izbrusiti. To nikako nije za mlade ljude! Moraju se mijenjati svakih 10ak godina koliko sam ja čula., dakle skup sport! Ja glasam za aparatić! Ja sam nosila fiksni i nakon njega su mi zubi ko da imam ljuskice hehh, svi savršeni! [:poljubac]
2015 11 10
ja imam ljuskice na prednja 2 ,ali nije bilo iz estetski razloga nego što sam ih polomila ,i dobro izgledaju ali nikada nisu kao tvoji,nemoj raditi ako ne trebaš stvarno,moj savjet
2015 11 10
druga stvar nemoj gledati na netu,jer to nema veze s tvojim zubima ,gleda se tvoje zubalo,razmak među zubima itd...a ako misliš raditi netko treba biti dobbbbbar tehničar da ti još više me zaj...
2015 11 10
Za ljuskice se uopce ne brusi puno. Ali za problem koji ima gucci mislim da bi dovoljno bilo izbjeljivanje i nadogradnjice. Pusti svoje zube na miru i budi sretna da su zdravi. [:sramezljiv] Alex. Nije grijeh pitati dodatno tamo gdje ni pitanje nisi shvatila. Mislim na tvoju opasku meni. Ako ne znas pitaj sto sam mislila. Ne nagadjaj. Pitala sam jer me zanimalo fali li joj znatniji komad nekog zuba koji je lijecenjem promijenio i boju ili svoje citave, zdrave i nelijecene (nekrpane) zeli redom izbrusiti da dobije holivudski osmjeh. Nadam se da je sad dovoljno jasan moj upis. Da neces krenut sazivat apostole. [:sramezljiv]
2015 11 10
Hihi haha muuuu
2015 11 10
ja imam ljuskice na prednja 4 zuba jer su mi bili razdvojeni a aparatic nije bio dobra opcija. zadovoljna sam. vec ih imam godinu ipo. morat cu ih mijenjati svaki 2-5 godina. nisam brusila svoje zube, nit bih ikada to dopustila. preporucam u svakom slucaju [:smijesi]
2015 11 11