Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

svadba, help

idem na svadbu od jedne dobre prijateljice u 12 mjesecu, sad mi je malo problem sto stavit na noge od obuće. haljinu imam, čipkasta bež do koljena. ne znam s cim ju kombinirat, a da nisu štikle. balerinke otpadaju u slucaju lošeg vremena
2015 11 15
Pa stikle [:hihot]
2015 11 15
Gumene cizme iz poljoopskrbe u tom slucaju
2015 11 15
čizme nikako, obuci štikle zatvorene neke, izdrži do slikanja i dok ceremonija prođe a kasnije za tancanje imaš onih niskih elegantnih gležnjača u visini do gležnja i da vidiš. Kao da će ti kasnije netko gledati u noge :P
2015 11 15
Čipka i stikle su stvoreni jedno za drugo,probaj zaljepiti flaster na srednji i do malog prst moci ces dulje izdrzati u stiklama,ja probala i svima preporucujem [:kesi]
2015 11 15
to tek predivno izgleda
2015 11 16
stikle su mi problem zbog visine, ja sam 180, a decko samo par cm viši pa ne zelim bit veca od njega i najveca od svih :( potrazit cu neke elegantne gleznjace s manjom petom
2015 11 19
stikle su mi problem zbog visine, ja sam 180, a decko samo par cm viši pa ne zelim bit veca od njega i najveca od svih :( potrazit cu neke elegantne gleznjace s manjom petom
2015 11 19