Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

f.ck... crna ovca

Drage moje glupa sam ko noć ,sinoć fino mačka odluči se ofarbat u SMEĐE i sva sretna što konačno imam dvije tube farbe( koje mi je preporučila gđica u fensi frizerskom salonu kao ima da ispadnem predivno zgodna brineta)...lijepo ja to izmiksam+hidrogen i šta se dogodi...pogađate? ispadnem crna ko gavran+moj prekrasan porculansko bijeli ten ala Casper dobri duh... [:boji] [:boji] [:znoji] [:znoji] [:znoji] ubit ću se majke mi...šta da radim? mašinica ili ima nade??? [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2015 11 16
[:vrti] [:vrti] A gdje je onaj striček frizer .....aaa.....on bu popravil stvar...... [:poljubac]
2015 11 16
Isprat ce se
2015 11 16
Najbolje rješenje je Dikson Decap za skidanje boje (na bazi limuna, bez hidrogena). Isprobala par puta i skinula i crnu i crvenu do moje plave bez ikakvih problema [:smijesi]
2015 11 16
pričekaj koji dan da ti se ispere tj tjedan dva barem i kupi neku baš svijetlu svijetlu smeđu i pofarbaj, tak je meni uspilo... [:smije]
2015 11 16
onaj striček frizer nije uspio doći u 21 na večer jer sam se ja koza hitno morala ofarbati,hitno hitno hitno ...nisam sigurna da mogu čekati da se ispere [:hihot] [:hihot] pošto me ljudi čudno pogledavaju na poslu [:znoji] [:znoji] [:znoji] jel tko probao ono sa c vitaminom i hidrogenom i sodom na glavi a da nije oćelavio??? [:boji] [:znoji]
2015 11 16
[:smije] [:smije] I za ćelavost postoji rješenje..... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 11 16
Frigga pretvorila sam se u uho...gdje ima taj dikson za kupiti?
2015 11 16
Majić....šalim se....znaš......i znam kak ti je....... [:zaljubljen]
2015 11 16
Svaka tamnija smeđa ispadne crna. Davno sam to naučila na vlastitoj koži [:boji] [:hihot] Frizerki na skidanje boje ili barem pramenove da malo ublaže crnilo [:smijesi]
2015 11 16
je draga winksica koje?honkoška ili pekinška pvc perika??? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije]
2015 11 16
I meni se je isto to dogodilo,isto svijetal ten...nakon par pranja ce se krenuti ispirati,ja sam kosu prala svaki dan dok nije doslo na zeljenu boju!!nesmijes drzati preporuceno vrijeme boju kad si svijetle kose,tako je bar kod mene,dr put sam drzala boju pola vremena od navedenoga i postigla sto sam htjela!!!
2015 11 16
to sam si i ja pomislila u jednom trenutku kad sam prošla pokraj ogledala i ugledala gavrana da ju odmah isperem al pomislih ma neka stoji to tako treba...biti ću ja brineta... [:sokiran] [:ljut] [:znoji]
2015 11 16
ili jednostavno, blajh kupka. sampon blajh i masiraj par sekundi/minuta [:smijesi]
2015 11 16
Frigga hvala ti na ovom...pogledala 89kn je jedno pakiranje ...ako ne uspije ova kućna radinost investirat ću... cipelize to je onaj blajh u prahu iz dm a?
2015 11 16
1 2 3