Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

cijepivo protiv pneumokoka

Drage majke, imam trogodisnju djevojcicu i ove je godine krenula u vrtic. Vec je mjesec i pol dana stalno bolesna, popila je tri antibiotika koji nisu bas djelovali tako da smo zavrsili na injekcijama penicilina i infuziji par puta na dan. Cula sam za to cjepivo tj jedna mi je majka to preporucila. Jel koja dijete cjepila i kakvo je stanje bilo poslije cjepljenja? Cijena mu je 400ak kn. Hvala [:poljubac]
2015 11 20
moje je imo streptokok pneumonije al ga nisam cijepila. rekli su mi da je jako cest kod djeca al da rijetko prouzroci komplikacij
2015 11 20
Večer. Nemam iskustvo koje bih mogla podijeliti s Vama,ali Vam ovdje stoje neki od sastojaka Prevnara. Pneumococcal 7-valent conjugate vaccinE saccharides from capsular Streptococcus pneumoniae antigens (7 serotypes) individually conjugated to diphtheria CRM 197 protein aluminum phosphate, ammonium sulfate, soy protein, yeast Ako biste i cijepili dijete,ono se prije svega mora oporaviti,a tek onda primiti cjepivo. Inače sam protivnik preventivnih cijepljenja. Vjerujem da Vam nije uopće lako,ali cijepljenje je kratkotrajna(ako je i uopće zaštita) dok je jačanje prirodnog imuniteta nešto što nam ostaje doživotno. Lp
2015 11 20
živio propolis
2015 11 20
jao draga iskreno mi je zao sto si otvorila ovu temu i sta ce te sad docekat od savijeta iformiranih majki koje su pomocu internetskih clanaka i jako pouzdanih istrazivanja stekle znanje u rangu doktora znanosti. idi se posavjetuj s lijecnikom oko zdravstvene zastite djeteta i mogu se slozit s curama da ne mozes cijepit pod upalom
2015 11 20
Teško je kad dijete tako dugo boluje. Tri antibiotika,penicilin,infuzije.....to je stvarno ozbiljno. Prirodni lijekovi su u tim slučajevima prespori.Ali nikad nije kasno početi s njima.Oni bar neće pogoršati situaciju. Je li dijete sada dobro?
2015 11 20
Nije sad smo na infuzijama i penicilinu ima gnojnu anginu. Znam da se ne moze cijepiti kad je dijete bolesno. Nekako se tjesim da ce to proci. Ipak je tek krenula u vrtic, valjda ce malo ojacati. I da koristimo i propolis a i maticnu mlijec.
2015 11 20
Da,jasno je vidljivo kako moderna medicina šiša antibiotik za antibiotikom,a na kraju i penicilin.....kao da je to mlijeko s keksima???? Zašto danas liječnici masovno propisuju antibiotike bez da su prethodno uzeli djetetu krv za analizu? A medicina se kao zalaže za što manju upotrebu istih. Ja nikad neću nikome-pa ni liječnicma-sve vjerovat i uzimat zdravo za gotovo kad mi je djetetovo zdravlje u pitanju.
2015 11 20
*opstruktivnim*
2015 11 20
Moje dvije djevojčice su imale velike zdravstvene poteškoće. Počelo je u oba slučaja sa atopijskim dermatitisom,a zatim sa opstuktivnim bronhitisom. Dobivale su Singulair,Flixotide,Ventolin,Aerius i Solumedrol kad bi im bilo najteže. Otišla sam homeopatu. Danas su preventivno samo na Kalinji ulju.
2015 11 20
nena a ti imas djecu?
2015 11 20
Što god odlučili,činite ono što mislite da je najbolje za Vaše dijete. Od svega što ćete čuti i doznati,ipak Vi svoje dijete najbolje poznajete i volite. Puno zdravlja i ljubavi Vam želim.
2015 11 20
Da krkaju ih kojekakvim smecem od antibiotika umjesto da naprave krv.. mozda i odem kod homeopata cula sam i za to.
2015 11 20
Andrea,poslala bih ti emotikon,ali ih nema na lageru. Zato evo ti šaljem PUSU za laku noć. Mi znamo što znamo,a neki ne znaju da će to tek otkriti.....
2015 11 20
Ne znam za Osijek,ali ja pored ovih u Splitu odem kod dr.Šimetina u Zagreb. Najviše ljudi koji blate homeopatiju tvrde da je placebo. Ja sam se uvjerila da djeluje i da to nije istina. Ako i to netko nije znao,homeopatija u razvijenim europskim zemljama ide na recept.Pa se vi neki rugajte.
2015 11 20
1 2