Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Promovirani artikli

Cure, nitko ne spominje plaćene oglase, promocije koje smo imale za vrijeme štekanja stranice... Oglase toliko unaprijed platimo, recimo ja sam 17.11. imala 3 promovirana artikla, slijedeće dane po jedan, a uopće ne znam što je s tim bilo, kada nemam ni statistiku ni poglede... Možda je već netko uočio ovakvu temu, ja nisam pa otvaram...
2015 11 21
Tnx, kad god sam čitala o poboljšanju stranice uvijek je NAJVEĆI problem bio što nema smajlića, naravno da je problem, sve je problem, ali nekako mi nije bilo logično da toliko unaprijed uplaćujemo promociju, što znači da je netko već zakupio prostor, a s druge strane nisu se cure baš previše pretrgle oko toga. Znam da nije neki novac, ali zašto bi otišo u vjetar?! Ok, svjesna sam da nam se možda neće vratit, ali ne kužim takve admine koji su toliko šturi u informacijama ili ih skoro pa uopće ne davaju, a toliko nas ima...
2015 11 21
Ma znam...sve znam...mene sad svrbi to što uopće i dalje ne mogu postavljati artikle a vidim da je drugima proradilo..po kojem ključu su one odabrane da im se omogući, stvarno ne znam. Lol. A nije da mi je prvi put da postavljam i da se radi o tome ja negdje griješim. Čak sam i browser mijenjala. Ma sranje.
2015 11 21
Uljeshura ako imas mogućnost probaj preko mobitela Ja cijelo vrijeme preko moba objavljujem nove artikle I inace sve na krpicama radim preko mobitela jer mi se komp neda ni paliti Pa probaj tako mozda ti uspije Zao mi je da neke cure uopce ne mogu objaviti nove stvari :/
2015 11 21
Ja ih mogu postavljati, ali brate mili traje ko godina! A kad idem mjenjat nešto, uopće ne vidim slike artikla, a jedan artikl je bez slike i "u eteru" :) Ma trošimo riječi uzalud...sve već rečeno...
2015 11 22
Hvala puno Leny, ali to mi nije trajno rješenje jer slikam običnim fotićem pošto je mobovska kamera jedan puta jedan piksel i ništa se ne vidi...Sad sam poslala mail Ivančici pošto vidim na onoj drugoj temi da Jackrussel i Alala imaju identičan problem pa ćemo vidjeti što će reći. :)
2015 11 22
Bez obzira kaj nije neki novac UZASNO ME SMETA I VRIJEDJA da ignoriraju sve moje upite o povratu novca... meni se konkretno radi o 7-8 kn... Ak to nije neki novag zasto ga ne vracaju???? I to ima svoje ime - kad ti se nekaj plati ak nisi isporucio.
2015 11 24
A mene zanima zasto ne mogu uplatiti novac za "posebni artikli". Oznacim datume,ali ne moze nikako u kosaricu.
2016 01 14
Nije mi jasno da li u uslugu - posebni artikli- mogu staviti 12 art.ili samo 1...hvala :")
2016 04 28