Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ciscenje uggsica?

Lp cure, kako cistite svoje orididi ugg cizme? Nosite li ih na kemisko ciscenje? Moze li se to uopce? Ja imam chesnut boju i bila sam na kisi, nakon sto su se posusile vrhovi prstiju su ostali kao da su cizme i dalje mokre. Neznam zasto, nemogu to cetkom ocistiti. Kako, imate koji savjet?
2015 11 22
Ja sam svoje nosila prije par godina na kemijsko. Tada je cijena bila oko 100 kn. Očistili ih jesu, ali su malo izblijedile, tako da ih pitaj prije čišćenja jesu li već čistili uggsice i postoji li mogućnost da se to desi.
2015 11 22
ja sam svaki put prije prvog nošenja našpricala ih sprejem za impregnaciju i umanjenje oštećenja. ali svoje prve Uggsice nisam (nije tog spreja ni bilo a muž mi ga nije kupio sa čizmama kada mi ih je kupovao) i isto su tako pokisle. i ostele su fleke... nikada nisu izašle, niti sa čatkanjem, niti sa naknadnim špricanjem - flekave su ostale Nadam se samo da ih nisi stavila pored radijatora da se suše i da si u njih stavila papira da pokupi vlagu iznutra...
2015 11 22
kemijsko, clean express, 130 ili 150kn ne mogu se sjetiti.. i oni i sami kažu da će biti svjetlije
2015 11 22
identičnu takvu četkicu kao ugg sam ja kupila u daichmanu za 10 kn,i još neku pjenu koja ima čep isto kao četku, mislim da sve skupa niti 50 kn izašlo, a isto kao nove izgledale nakon čiščenja, svi flekovi od bljuzge i kiše otišle :D
2015 11 22
budem narucila taj set, hvala cureeeeee ;) nebi bas da mi budu jednu nijansu svjetlije, a ovak izgledaju ruzno, a stvarno ih pazim i opet nista :(
2015 11 22
ja sam svoje oprala u veš masini i ko nove su, samo kaj su se 5 dana sušile :)
2015 11 23
Mene nisu upozorili da će biti svjetlije. Zato mi je žao jer iako ih jesu očistili nekak mi boja nije sjela. Uglavnom voljela bih da sam znala unaprijed da postoji mogućnost da posvijetle.
2015 11 23
Pozdrav , ja sam svoje Uggsice Bally Button sive zašpricala uljem ,probala sam malo četkicom i šamponom ali bez uspjeha , pošto su bile uništene išla sam probati oprati ih u mašini (tak i tak su bile ne nosive takve zašpricane pa nisam imala šta izgubiti ako probam) , stavila sam na fleke ono sredstvo iz DM-a za mrlje i oprala ih u mašini na programu za vunu i nakon toga ih stavila malo na centrifugu (prekinula sam u pola programa) sušila ih na radijatoru (ne direkt , nego sam stavila krpu na radijator tako da ne bude naglo osušeno da ne ostanu onako one crte ). Kad su se osušile savršene su , kao nove ...čak sam ostala i iznenađena da je vuna unutra identična kao i kad sam ih kupila.
2018 02 09
Kapnula mi je majoneza na njih 😭 jel itko imao isto iskustvo i uspješno to riješio?
2020 03 17
> anajack: > Lp cure, kako cistite svoje orididi ugg cizme? Nosite li ih na kemisko ciscenje? Moze li se to uopce? Ja imam chesnut boju i bila sam na kisi, nakon sto su se posusile vrhovi prstiju su ostali kao da su cizme i dalje mokre. Neznam zasto, nemogu to cetkom ocistiti. Kako, imate koji savjet? Čula sam da je najbolje krpicu neku smociti i cjeli doljni dio ugg prebrisat da bas bude mokro i onda ih pod laganim mlazom vode isprat i ostavit da se suse tek kad su akroz skroz suhe posprejat sa impregnacijom.ja se dvoumim, iskreno strah me
2021 01 10