Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica Hurem95

Da,jadna MotherofDragons je prošla gore nego ja...ja sam dobila prljavu trenirku ( masnu i flekavu da se nije opralo ni nakon 5puta) isto tako i bijela vestica prljava ispod pazuha od mješavine znoja i dezodoransa...i još mi veli njoj je to stajalo u ormaru pa nije primijetila....bože sačuvaj...
2013 03 29
fuuuuj. pa ja bi joj došla na vrata i natrpala joj to u usta. balavica neka! [:vrti] [:boji]
2013 03 29
Hej,i ja bih da mogu.Lijepo sam je bila tražila da mi vrati robu,,,ja njoj njezinu,ali je odbila...heh..a šta ćeš...drago mi je da je adminka reagirala i 1.i 2.puta
2013 03 29
na ovim krpicama samo se vara u zadnje vrijeme [:place] bojim se mijenjat s nekim a i od nekog kupovat. @Kleopatra007 vidila sam taj kaput kod jedne cure al jos prije, jel to onaj ''zarin'' kaput
2013 03 29
jest,zarin.....odavno je, al ga non stop ponovo stavlja
2013 03 29
jao curke pa skoro sam nasjela na tzv. Hurem. Javlja se i meni i mojoj sestri stalno za zamjene! grozno [:frustriran] u dva dana javila mi se tri puta za različite artikle. srecom vec su svi bili ranije zauzeti! uh! [:smijesi] slucajno sad vidim ovu temu,kad ono imam sta i vidjeti!!! [:hihot] [:boji] [:sokiran] eto hvala curke,odnosno hvala članici "lolita19". spasile ste me katastrofe,jer kako pišete trebalo bi joj otici i to nagurati u usta. pa eto,mislim ako nitko dosada nije,ja bih sigurno! [:frustriran] [:ljut] ma fuj. curke pozdrav,nemojmo biti poput Hurem! sretno s prodajom i zamjenama. [:smijesi] [:poljubac]
2013 03 29
da i mene je silovala za zamjenu, ali fala bogu nisam !
2013 03 29
e cure ja sam nova pa ako bi mi neko mogo navesti neke od prevarantica da ne nasjednem na lazi.unaprijed hvala
2013 03 29
Ivanabaj ima ih previse za najbrojati, stslno otvaraju nove profile
2013 03 29
I mene je bila napinjala za zamjene za skoro svaki artikal koji sam stavila..a kako za zamjene u pravilu i nisam, to sam riješila po kratkom postupku. [:smije] Baš je žalosno da se svaki dan pojavljuje više takvih slučajeva i žao mi je svih vas koje se zeznete. Stvarno ne razumijem da se netko ide toliko brukati i to zbog par krpica, mene bi bilo sram..ionako dugoročno nema ništa od toga. Što je gore, takve onda ruše povjerenje među ostatkom koje su tu došle s iskrenim namjerama da nešto kupe/prodaju/zamjene ili poklone.
2013 03 29
I mene je tražila zamjenu..
2013 03 29
Ma jel moguće? Još jedna prevarantica....Nemrem vjerovat.. [:smije]
2013 03 29
Cure kako ne znate za Hurem? Pa to vam je ona sa 'sexy' hlačama bijelim što ih je izderala da joj ispadne cijelo koljeno i stavila cijenu od 150 kn. [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 03 29
Sexy trapke i sandale s cirkonima( model iz '85) jednom nosene,peta izgrebana sva,a unutra otisak od stopala onak taman. Fuj.
2013 03 29
hlače su joj vrh [:znoji] [:frustriran]
2013 03 29