Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica Hurem95

uf kad me herc nije [:boji] i ja nest narucila al od druge Hurem.....kolko ih je k vrapcu [:frustriran]
2013 03 29
popularno ime,izgleda [:smije]
2013 03 29
ja budem bila onda onaj pekmez aga [:hihot]
2013 03 29
ok marlyn monroe svejedno hvala:-)
2013 03 29
i meni se javila... Htjela je zamjenu za moj fotic i krzneni prslucic... Kad sam joj rekla da su cijene stvarno simbolicne i da ne pristajem za zamjenu, jer se rjesavam stvari, iz nekih svojih osobnih razloga, ponudila joj cak i da cu ju sacekat, da skupi novce, poslala mi je ovaj smajl -> [:place] <- valjda je mislila da ce me pridobit... i naravno, kukala je kak nema novaca itd itd.. dakle, nista joj nije odgovaralo osim zamjene... moram li spomenut da je ukupna cifra, za to dvoje, bila 75kn? dakle ispravan digitalac i krzneni prslucic... ok, ne trebaju mi te stvari, ali bolje nek mi stoje doma i skupljaju prasinu, nego da dam to tek tak, nekoj susi, koja to ne zna cijenit... no to nije sve... imala sam isti taj fotic postavljen i na njuskalu... trebate vidjet tek tu poruku, kaju sam dobila na mob! s obzirom da se ne radi o Hurem95, nema smisla to pisat ovdje, ali nevjerojatno mi je koliko su ljudi spremni daleko otic, nebi li nekog prevarili...
2013 03 29
Ajajajajaj! Čitam i ne vjerujem! I meni se Hurem95 javila za zamjenu! Htjela je puder, adidas trenirku gornji dio i losion za samotamnjenje.... Nisam bila za zamjenu i velim joj da ću joj prodati puder i trenerku, a losion dobije gratis (još sam joj htjela platiti i poštarinu)! Ona će meni na to "nemam ti ja love". Rekoh ja njoj, nemam ni ja, zato sam tu da kupujem i prodajem povoljnije! I više mi se nije javljala. Uf! Sad sam sretna jer bih sigurno dobila "posrane gaće" (oprostite na izrazu), a možda i ništa, ali mi je neizmjerno žao što je uspjela preveslati hrpu dobrih, dragih i poštenih djevojaka! [:frustriran]
2013 03 29
Podjeli s nama i iskustvo s njuskala. [:smije]
2013 03 29
ok slusajte sad ovo i recite mi sta mislite o ovome... ja stvarno nisam htjela ispast bezobrazna, no meni je to izgledalo toatlno kao pokusaj smuljavanja! dakle, otipkam vam cijelu poruku; Dobar dan. Dali moze neto od mjih oglasa u zamjenu za vas fotoaparat. Fotic je za kcerku 14g, posto ide u bolnicu na kemoterapije zbog leukemije, da je malo oraspolozim posto joj je kosica pala i da to nekako izdrzi, ona je imala svoj fotic ali je sam od sebe prestao raditi, a stalno je nesto slikala. Ja bi joj kupila novi ali nigdje takvo sto nisam primjetila a da nije ispod 500kn, a i prije 4mj dobila otkaz, a i samohrana sam jer mi je suprug poginuo prije 4g, a jos i podstanari jer nisam mogla otplacivati kredit koji je suprug podigao za uredenje kuce. Zivimo od djecjeg i novaca sa burze 1300kn, a od toga su nam samo rezije 750kn plus skolska kuhinja 100, a za hranu se svakako snalazimo. evo br jednog mog oglasa pa pogledajte sve ostale oglase. ok kraj! e sad, prvo da napomenem... znam da ima ljudi koji stvarno imaju situaciju, bilo da je rijec o financijama, bolesti itd itd... no ovako slijepo, ja ne vjerujem nikom! ovo zvuci ko da se sva nesreca ovog svijeta, obrusila samo na njih! malo predramaticno, nije li? drugo, ak je mala bolesna, onda znaci da ne ide u skolu... ne? kakva onda skolska kuhinja, pobogu??? trece, fotic je bio simbolicnih 50kn... dakle, ako imas za mobitel, i za dopisivanje ovakvo (bonovi/pretplata/whatever), nemoj me onda zaj... [:znoji] nije istina da nema fotica ispod 500kn... na njuskalu imate isti takav, kakav sam prodavala, za 300kn! prema tome... mislim da zena, koja je stvarno u takvoj situaciji, nece sigurno pretrazivat internet, dopisivat se s ljudima i trazit besmislice... nije li tako? uostalom, ak joj je situacija takva kakva je, odakle placa i racun za telefon/internet??? :S ok, ovdje ima 100 nepravilnosti, i meni je to 100%tna prevara... sta vi mislite?
2013 03 30
e da, i btw, oglasi se nisu mogli otvorit... dakle, ili su nepostojeci, ili se radilo o blokiranoj osobi ili sta vec...
2013 03 30
E vec je bila otvorena tema,cura je dobila istu identicnu poruku ali za tenisice. Zena ju je trazila kao tenisice da joj kcer neide na kemoterapije u cizmicama poderanim. Ali ista poruka,ista. Skolska kuhinja,otkaz..... Ista,ista,ista poruka. Ja ne vjerujem kako su ljudi odvratni,da lazu o tako ozbiljnim stvarima. Fuj! Kako ih nije sram!!!!!!! [:frustriran]
2013 03 30
MOLIM?! stvarno??? ne mogu vjerovat! isuse kriste! :O a ja jos kulturno birala rijeci i pazila da ne ispadnem pokvarena! stvarno nemam rijeci!
2013 03 30
Daaaa,bila je ta tema,cura isto nije znala sta da napravi jel istina ili ne,dal da joj posalje ili ne posalje. :/
2013 03 30
stvarno grozno... to mi je jos brutalnije, kad netko igra na te karte... onak, bolesno dijete, nema za hranu, ovo, ono... e to mi je stvarno bolesno i poremeceno! to cak vise nije ni bruka i ciganluk, vec ozbiljno poremecene osobe, koje za ozbiljno traze zrtve, koju ce prevariti i okoristiti se od toga... pa sjetite se, nedavno je bilo u "provjereno-m" bas tema njuskalo, i prevare, koje se dogadaju tamo...
2013 03 30
Nisam to gledala nazalost. :/ Al ovo je stvarno uzasno i odvratno. Do kud su takvi ljudi spremni ic. Nemozes,al jednostavno nemozes lagat o takvim stvarima. Bolesno.
2013 03 30
da... jedno je kad si prodavac, i kad cekas da ti kupac uplati na racun, a sasvim je drugo kad si kuprac, i kad razmisljas tko sjedi s druge strane ekrana... Trebalo bi tu uvest reda... Ne znam kako, ali trebalo bi... Trebalo bi ulazit u trag tim prevarantima, i opako ih kaznjavat...
2013 03 30