Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Promukla sam

Promukla sam danas,ima li tko kakav brzinski lijek protiv toga..po mogucnosti domaci,hitno,sutra imam javan nastup pjevanja [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2015 11 28
Med,limun,tekućina(čaj mlaki ne vrući) i tišina psssst,no sumnjam kako će pomoći u roku jedan dan.
2015 11 28
Iskreno samo caj ali vruci caj!! Ovo sve sto pise na internetu i sto ljudi preporucaju i sto je poznato ne pomaze, mi svi doma samo caj pijemo kad promuknemo, med, limun, cimet, sirupi.. to iskreno mozda 000.1% pomaze, a sam ozdravis bez tog i sa tim, ali caj stvarno pomaze jer vrucina i okus pomaze da grlo otekne i prosiri se i vrucinom se ubijaju bakterije i virusi koji su se nakupili.. malo sam se raspisala :)
2015 11 28
meni je dr rekla na upaljeno grlo nikad topli caj nego na sobnoj temperaturi
2015 11 28
majaja- meni je doktorica rekla ovako a i logicno je, caj na sobnoj temperaturi je nesto kao sok a to nema nikakav ljekoviti ucinak, ne svađam se :) iznosim svoje misljenje
2015 11 28
hvala svima koji pokusavaju pomoc,moram nesto probat sutra je glavni nastup jao :(
2015 11 28
U ljekarni imaš baš pastile za takve slučajeve. Koriste ih i pjevači prije nastupa. Evo našla sam ih : GeloRevoice pastile.
2015 11 28
di cu sad nac ljekarnu :/
2015 11 28
u zg hrpa njih dežurna 0-24 i daju bez recepta stvari u slobodnoj prodaji, guglaj koja radi
2015 11 28
pomogne i sljezov korijen....dokazano...caj od sljezovog korijena...
2015 11 28
Pojedi sirovo jaje, meni je uvijek pomoglo u tim slucajevima. jednom sam se ujutro probudila bez glasa i nakon jajca sam super odradila prezentaciju
2015 11 28
uh u redu,hvala idem potrazit♥♥♥
2015 11 28