Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Savjet-mrlja od pudera

ja mrlju od pudera operem s obicnim sapunom za tijelo (ne tekucim) i uvijek izađe sve odmah. jedini je problem ako ne mozes malo agresivnije utrljat, da ne unistis majicu trljanjem.
2015 12 02
soda i voda omjer napravite od prilike dodajete vodu i sodu u posudu sve ovisi od veličine mrlje treba da bude onako kao opal pasta ili kada pokvasite vim ne znam kako bih vam opisala ,natrljate mrlju i malo ostavite da odstoji i natopite još malo u vodi neispirajte prethodno pastu ,ubacite u perilicu ili isperite ručno travu skida odlično
2015 12 02
prijateljica mi je savjetovala npr da mrlje od krvi skidam sa pjenom za brijanje?? nisam probala.....ona kaže da djeluje
2015 12 02
Za krv je dovoljna hladna voda,ožda je potrebno 2puta promijeniti vodu ako je baš puno krvavo (ne daj Bože) ostaviti pola sata i poslije normalno pranje.
2015 12 03
moj tata ima problem sa trombocitima i jako često mu curi krv iz nosa i napravi cjeli haos na putu do kupatila pa i u krevetu jer ga uhvati i po noći,,,svježe mrlje idu hladnom vodom ali neke koje su odstajale neko vrjeme idu teže, zato mi je savjetovala da pokušam sa pjenom. nego jesu li sišle mrlje od pudera
2015 12 03
Sa likvijem nisu, manje se razaznaje što je, sad je samo narančasto... Moram probati sa sodom sada. Ne kupuje mi se nešto jer dobre stvari rijetko zaprljam,a ove za po kući su tamne uglavnom, i smiju na višu temperaturu, ..nije mi žao sprašiti sprašiti ih na 60 pa što im Bog da.. No,morat ću ako soda ne pomogne, jer ovu obožavam majicu za dan izvan kuće. A možda bolje kupiti slabiji puder, ovo je koma, kao vodotporan i na ruci moram trljati.. Špricnuo mi kao fontana svuda po meni i na deku, i na kosu... xD haha Sad se smijem ali sam šizila..
2015 12 03
Evo da sve obavijestim, ako netko čita i traži isto, džabe sve dok nisam uzela wanish.. Likvi, spužvica i sapun, soda nisu pomogli skorz ukloniti mrlju, a onda sam kupila wanish i sada je ok, nema više =) Nisam jedino probala BioShout jer je u obližnjoj trg.slaba ponuda,nema ga. Hvala na pomoći, vjerujem da za dr.stvari pale metode, no ne za ovakve brljave sa puderom xD
2015 12 05
1 2