Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

nooooo.... automatski sam prebacena na novu stranicu.... ne mogu nazad vise ni prek privat preglednika :-/ nadam se da ce uskoro biti rijeseno ono sto smo rekli da ce bit u vezi s obrisanim porukama - da ih mozemo trajno izbrisat i iz smeca, mislim...
2016 01 28
Ja ne mogu uopce na novoj verziji uploadati artikle.. Sad su ukinuli i staru verziju i vise ne mogu nikako...
2016 02 01
> DarijaMestrovic: > Ja ne mogu uopce na novoj verziji uploadati artikle.. Sad su ukinuli i staru verziju i vise ne mogu nikako... Sve rubrike moraju biti ispunjene. Pa makar napisala i xxx, tipa za materijal. I tagova smao pet.
2016 02 01
Zanima me kako maknuti artikle iz omiljenih? Kako izbrisati nešto ako stavimo duplo?
2016 02 01
da li je u planu postaviti oznaku koja bi listala od Najskupljeg artikla prema najjeftinijem? To mi prilično nedostaje....jer ima hrpu nenosivih jeftinih stvari..
2016 02 01
Nikako mi se ne sviđa ova verzija :(( U zadnje vrijeme sam dolazila na krpice najviše da vidim što je novo među omiljenima nekih cura koje pratim a otkad me prebacilo na novu verziju i to mi je postala muka... Šteta...
2016 02 02
Nova verzija je bezveze, iskreno. Jedina dobra stvar je što nemoram ulaziti u artikl da ih dodam u omiljene. Inače verzija krpica je prespora, bilo da sam na mobitelu, bilo da sam na laptopu. Previše reklama okolo i jako sporo se učitava sve živo. Vidim da je dosta cura razočarano. Prije su se artikli dodavali ko ludi, sad dođem jednom u tjedan dana, odaberem recimo obuću broj 39 i ko da se ništa nije pomaklo, sve što je bilo prije tjedan dana još uvijek stoji, što znači da nema novih artikala. Bolje vratite staru verziju. preglednije je i lakše je rukovati.
2016 02 02
E da, skoro zaboravih. Poruke uopće ne stižu na mail, što je veliki minus. Isto tako kad se na mobu prispojim na krpice, prilikom traženja nemogu odabrati, odnosno filtrirati svoju pretragu što otežava pronalazak željenog. Umjesto da smanjite svoja stroga pravila i pustite da se tu prodaje što god cure žele prodati i zaraditi novce koji su očito potrebni, (jer da imamo para nebi prodavali svoje stvari), bolje se uhvatite posla i riješite stranicu kako spada, ili vratite na staro što će usrećiti mnoge. Lijep pozdrav!
2016 02 02
Dosta se je toga posložilo ,ali još uvijek nema naziva prodavača ispod artikla,a to je bilo praktično.
2016 02 03
Evo , mic po mic i lagano se privikavamo na nove krpice ....je da nisu kao one stare , al kaj sad ? Jedino bi još trebalo poraditi na nekim detaljima ( govorim o mom slučaju ) koji su veoma bitni za normalno funkcioniranje : - obavezno omogućiti primanje i slanje poruka - omogućiti dodavanje novih artikala ( uopće se ne da otvoriti ) - uvesti pregled zadnjih dodanih artikala
2016 02 03
skužila sam zašto neće dodati novi artikl ni kad sve ispunim.. slike artkla se još učitavaju iako se vide, na slici su crtice kao znak učitavanja...a to zna potrajatiiii...
2016 02 03
Ubacivanje slika preko mobitela je nemoguce. Ili ako i uspijes onda moras uslikati novu jer se ne moze iz galerije. Strasno! Mislim kako i inace da ce se do nagodinu sve popraviti. A dotad niko nista nece uspjeti prodati!
2016 02 06
ma ja ništa ne mogu naći...predmeti se izgube u masi. ne samo da normalno ne mogu prodavati nego ništa ne mogu niti naći da bih kupila. Nike tenisice, daje mi čizme neke iz 1988., sve je pomiješano, i baš me bode to što nema od najskupljeg do najjeftinijeg i obratno
2016 02 08
Ocito su svi za staru verziju... Pa dajte ju vratite!! Jedino poradite na sigurnosti, mislim da je vecini to najbitnije... Ili manjini??? Jer se ovdje pocelo krast brutalno...
2016 02 18
I ne kuzim zasto se ne smiju stavljati npr marame za nosenje djece, izdajalice, .....ima nas dosta mama koje se zelimo toga rijesiti.. Meni je sve izbrisano... A onda neki dan naletim na djecja kolica!!!?? Misli m da ovdje nece nitko prodavati auto gume, ali ovo su stvari koje zanimaju mame... Nemam nista protiv kolica, dapace, trebalo bi se malo vise misliti na nas mame...
2016 02 18
1 2 ... 26 27 28 29