Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

znači sve što imamo spremljeno na profilu do sad će nam se prikazati i na novoj verziji,lozinka i korisničko ime ostaju isti?
2015 12 03
Zasto tuzan ruzan,stvar je navike,a i nemamo bas puno birati,mozemo prihvatiti i nastaviti s radom i druzenjem.
2015 12 03
Wizardica nadam se da neće, jer mi se čini ful nepregledan ili je stvar navike....
2015 12 03
U vezi novog dizajna...jel možemo i mi imati "klepetaj na forumu"? Pliiiiiiz :D
2015 12 03
Jesu riješeni problemi tagova?
2015 12 03
Koliko čitam sve će biti isto nadam se da se kod prebacivanja neće izgubiti slike, povratne i slično i moram reći voljeli smo one naše smajliće
2015 12 03
stvar ukusa i preferencije - meni je kao i Sovuljagici ružan tužan i odbojan taj dizajn i mislim da nije samo stvar navike - naprosto je nepregledan; neke su opcije prenaglašene, neke bitne se jedva nađu - mislim da je ovaj dizajn bolji za korisnike. No, ako ce ta novodizajnirana stranica biti u funkciji i ako ce se bez svih ovih tehničkih smetnji i problema uspješno odvijati kupnja, prodaja, zamjena - nebitan je dizajn.
2015 12 03
Za povratne sam čitala na slovenskim da su se nekima neke izgubile...nadajmo se da to neće biti slučaj i kod nas :/
2015 12 03
Ne kužim kome smetaju smajlići, zašto ih neće vratiti?
2015 12 03
Bar se nadam da će sve funkcionirati savršeno !!! jer ovih dana je bila ludnica !!!
2015 12 03
Oni koji su tu dugo,spretni su i vjesti,a novi ce se brzo uklopiti tako da ne bi trebao biti problem nikome,a birati ne mozemo.Svidjalo nam se ili ne ,mislim da je to sada najmanje vazno,samo da se sve dovede u red.Nitko i ne primjecuje ni sadasnji dizajn kada ne mozemo staviti artikl.
2015 12 03
Ma naravno da je naj bitnije da sve radi kako treba......smijemo malo komentirati :-D :-D što nam se sviđa a što ne....
2015 12 03
biti će smajlići,ali ne ovi koje smo imali dosada već isti ko na slo krpama "moderniji"..
2015 12 03
zabavno je da ja ni na sl krpama ne vidim smajliće
2015 12 03
Dosta je sve rozasto i kad sam ju prvi put otvorila mi je došla suzica na oko, ali navikla sam se u pola sata, a kad sam vidjela kako mi sve leti, jako sam se obradovala. Tražilica za artikle, korisnike i tagove, pet tagova maksimalno (dakle riješeno je kolko može bit) , quote postova postoji, tražile smo i tražilicu za inbox, novih kategorija za sad još nema.
2015 12 03
1 2 3 4 5 6 ... 29