Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Imam jedan prijedlog sto se tice reklamiranja. To sam vidjela na nekoj drugoj stranici i cini mi se kao dobra ideja. Mogla bi biti gore neka pokretna traka na kojoj bi se vrtile reklame, a cure koje bi se htjele reklamirati uplate si uslugu reklamiranja i njihova reklama se odredjeni broj puta vrti gore. Tako bi i krpice malo zaradile a tko bi htio mogao bi oglasiti ako ima akcije, jer mislim da je bit ove stranice kupnja-prodaja pa je malo bezveze da je zabranjeno reklamiranje.
2015 12 03
Joj to sa nedavnima i praćenima je malo zeznuto, vidjet će ih se samo osam što meni nikako nema smisla i to ću inzistirat da se promijeni.
2015 12 03
već ima opcija plaćanja oglasa,nažalost ne funkcionira previše.ovo je forum za klepetanje,a ne za otvaranje cca 0 istih tema dnevno
2015 12 03
Gle stvarno, samo 8 tema je u nedavnima. Pa to su grozno zamislili, samo inzistiraj na tome : O ajd još da postoji rubrika tipa "nedavno aktivne teme" pa se vidi i da je neka tema iz 2013. aktivna i mogu se cure uključiti, ali ovo je skroz bezveze. nervozna, to postoji, samo ne na forumu.
2015 12 03
Da li ce se forum pobrisati? Tj krenuti ispocetka ili ce sve teme ostati? Moj je prijedlog da ako mozes ove 3 dnevne teme staviti kao vidljive opet, tj da se pojavljuju u nedavnim temama. Pozz i samo naprijed sa radom. <3
2015 12 03
SaraKedavra hvala, našla sam...
2015 12 03
vidjela sam kadabreu, hvala ti na novom imenu ahhahaha <3 : *
2015 12 03
mene najviše od svega veseli što više neću gledat ove ružne tapete na cvjetove,,,predelirično
2015 12 03
Daisy, forum se isto samo prebacuje, sve ostaje dok ne počistim, ali neke teme mi je glupo micati plus ne mogu baš čitati svaku na npr 93 strane tema na razgovorima i sl. Uglavnom, dizajn će biti drugačiji i bolji, artikli idu ko metak - ozbiljno se jako brzo loudaju, a slike su veće i preglednije, pri gledanju fotki ti se ne louda cijela strana nego samo fotka i tak.
2015 12 03
Znam da postoji da se pojedini artikli istaknu, ali mislim kad bi cura htjela oglasiti da je sve u ormaru snizeno 50% to bi pisalo, odnosno vrtilo se gore na pokretnoj traci i koga zanima klikne na reklamu i preusmjerava ga na njen profil. Niti ja nisam za reklamiranje na forumu zato mi se ovo cini kao ok ideja.
2015 12 03
to je ok ideja, samo šta bi se onda te reklamuše malo za*ebale jer pola njih nema takvo sniženje nego samo lažu po forumu :D A ovako bi morale platiti za nešto šta nemaju :D Da, kad razmislim još bolje, fenomenalna ideja!
2015 12 03
ideja je vrhunska, onda ne bi imale temelja žalit se za blok na forumu, brate mili imaš striktna pravila al oćeš da se reklamiraš pljati pa kljati, inače ne ide : - )
2015 12 03
nervozna, evo probat ćemo proturit i taj prijedlog ;)
2015 12 03
Hvala☺ pa bas to, tko se hoce reklamirat neka plati. I mislim da bi to bilo korisno i za cure koje su stavljale stvari na profil i prije nekoliko mjeseci pa je to sad na xy stranici i tesko da ce netko toliko listat, ovako ako hoce skrenut paznju na svoj profil mogu platit reklamu a ne ponovo uploadat oglase.
2015 12 03
Mislim da ce biti korisno i ako netko nesto trazi, npr. Oglas trazim crvene stikle broj 38, oglas se gore vrti i to svi vide i tko ima javi ti se u poruke. Jer svi znamo da je ova jedna tema trazim nepregledna i tesko da itko ista tako nadje.
2015 12 03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 29