Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Budemo se mi vec snasle ,vremenom ce se sve posloziti....,ali da je grozno jedan artikl stavljati danima..,to jest.Naravno,pa to i je tema,svatko ima vlastito misljenje koje treba postivati.
2015 12 03
bila bi vrlo praktična i tražilica za forum i ona stvarčica da se vidi koliko i koje je teme otvorila neka korisnica, da se to vidi na profilu, to mi je super na forum hr
2015 12 03
sara palac gore za klepetaj na forumu. :-)
2015 12 03
Trebamo isprobat sve kombinacije slova i znakova da znamo koje smajliće uopće imamo :D A što se dizajna tiče, evo mog komentara, čisto s tehničke strane jer su me upilali s time na faksu pa hajde :) Dizajn je sam po sebi jednostavniji što je prednost svih web stranica jer ne odvlači pažnju s onog bitnog. Na ovom našem dizajnu je ovo cvijeće sa strane nešto što bi se definiralo kao nepotrebno i šta umara oči. Čovjek pregledava stranice u smjeru kazaljke na sat- tražilica odmah gore je pun pogodak što se tiče user friendly stavke i veća je. Srž stranice je gore, dakle odjeća, dok su sekundarni dijelovi desno sa strane, opet nešto što će svatko vidjeti čisto zbog pregledavanja stranice u smjeru kazaljke na sat. Popularni artikli su istaknuti isto kao i sada, samo što su slike veće, a realno, s obzirom da su slike mjerilo, to je i poanta, a ne da ih gledamo mikroskop. Nema više ovog "kupi", "prodaj" nego su odmah gore kategorije što olakšava kupnju. I kod tražilice se može namjestiti da odjednom prikazuje 200 artikla odjednom što je meni recimo odlična stvar je mi je draže skrolat nego klikat na novu stranicu :D Opet nema searcha na forumu, to ću definitivno uzeti kao minus pri snalaženju.
2015 12 03
ograničenje broja tagova ja ne kužim jer i u dozvoljenih 5 netko može upisati: zara, bershka, hilfiger, h&m, prada. Trebao bi postojati neki filter koji bi onemogućio takve radnje...?!
2015 12 03
Ružni su ovi smajlići
2015 12 03
petit,smajlići su u gornjem desnom kutu,ako se dobro sjećam pa klikneš na to i otvore se,ali oni "moderni"
2015 12 03
Pitanje koje sam postavilacurama na drugoj temi.. Ove dane sam nesto kupovala i citajuci inbox vidila sam da u dva od pet razgovora izgleda kao da je moj odgovor poslan dan kasnije. Konkretno, nas razgovor pocim u recimo 10.35, ja u 11 napisem... "ok, sad cu uplatit"...uplatu izvrsim odmah i to napisem u inbox......u inboxu sada izgleda da samo mi razgovor zapocele recimo prije 5 dana a da sam ja uplatu potvrdila prije 4 dana, iako je sve zapravo bila u manje od 45minuta.Prodavacica mi je tek sutra odgovorila na tu poruku.tada to nisam ni primjetila 😃......Dali to znaci da se zna dogodit da poruke nisu uvjek vidiljive odma cim se napisu i posalju?.... Hvala
2015 12 03
kužim, al svejedno ih ne vidim, sve su mi kockice, takvi su mi i svi postovi od drugih sa smajlovima, pa čak i ovi jednostavni ručni dvotočka zagrada
2015 12 03
ne znam,meni ručni rade :/
2015 12 03
maja, koju si kombinaciju iskoristila sad? meni je kockica. ajmo isprobat: :) : ) :D : D :/ : / :S : S :* : * :O : O Zna netko još neki?
2015 12 03
Bilo bi super kad bi bila tražilica putem koje bi se pronalazile teme i korisnice :)
2015 12 03
ovaj s 3 bi trebal biti vražić.... eee ne dela
2015 12 03
3:) <3
2015 12 03
: P : ( ; )
2015 12 03
1 2 3 4 5 6 7 ... 29