Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

pozdrav, ja sam na novoj verziji od proslog tjedna, saljem upite curama vec danima i izgleda da niti jedna od njih ne prima moje upite, sta se dogadja ? hvala :)
2016 01 12
sry ak se to negdje vec spominjalo, no mislim da bismo vazne obavijesti o promjenama pravila, postrozenjima i sl. trebali dobivati u inbox - ili samo link na adminovu temu na forumu dosad sam srecom uspjela pohvatati (kao npr ono ogranicenje broja tagova na max 5), no vjerujem da nisam jedina koja ne provjerava svaki puta i forum takodjer, svatko tko se 1. put registrira bi trebao dobiti pozdravnu poruku s pravilima ili barem link na forum, tj kategoriju s objavama admina jer nece se svatko sjetiti odmah kliknuti na forum posto njega vecina ljudi dozivljava kao mjesto za razonodu i sl. u inbox i opcionalno na mail
2016 01 13
Da li samo ja imam problem otvaranja poruka ili????
2016 01 13
ne mogu kupiti ništa- ne mogu kliknuti na "želim to", ne mogu kliknuti na "kontaktiraj" u profilu prodavačice... ne mogu pregledati sve slike, samo prvu...
2016 01 15
Kako da počnem ili prestanem pratiti neku temu?? Ne mogu to naćiii :(
2016 01 15
Postovani,moram priznati da je starija verzija ipak bila preglednija i slike su bile vidljivije,trebali ste jos dodati koju kategoriju npr.posteljinu i mozda male aparate,no sve jedno priviknut cemo se na novi dizajn,samo jos nesto Tisak je podigao cijene dostave tako da samo S paket dode 15 kn ,a veci su po 25 kn,eto,lp..
2016 01 15
Kad je krajni rok , odnosno automatsko šaltanje na novu verziju?
2016 01 17
kod davanja povratne bi se trebalo moci uploadati fotku, npr screenshot ili slika artikla koja potkrepljuje negativnu
2016 01 17
@NomadOrganic: prije dva tjedna, točnije 03.01. smo trebali biti prešaltani svi na novu verziju (kako piše admin u prvom postu). Pretpostavljam da je odgođeno zbog milijun bugova i opće nefunkcionalnosti stranice, ali to je samo moje subjektivno mišljenje i nekakva logika, nije službeni stav.
2016 01 18
Hvala, to je bila i moja pretpostavka :)
2016 01 18
Ranija verzija mi je bila puno bolja.
2016 01 18
Da li se uopce moze birati artikl, broj, grad, cijena? Mislim., to je jako vazno
2016 01 19
I mene to jako zanima jer na mobitelu to nikako ne mogu napraviti, a bez toga pregledavanje je besmisleno!!! > lapesnape: > Da li se uopce moze birati artikl, broj, grad, cijena? Mislim., to je jako vazno
2016 01 22
Prilikom upisivanja zeljenog pojma u trazilicu jos uvijek se ti predmeti ne pojave nego cijela kategorija. Npr. Upisem ljetne cizme, a pojavi se sva kategorija obuce. :/ kad ce to biti moguce?
2016 01 26
Kako da maknem stvari iz omiljenih?
2016 01 28
1 2 ... 25 26 27 28 29