Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Nova verzija je KATASTROFA! UŽAS! Ne vidim kome se sviđa artikl, ne vidim nove artikle, ne mogu do zadnjeg posta..i još neke gluposti, da ne nabrajam.. Ovo je toliko loše da ne mogu vjerovati! Poslije ovog mi je jednostavno muka doći na krpice..mene ste uspjeli otjerati, blago rečeno..
2015 12 15
Upomoccc,znaci ja koristin krpice preko mobitela,vec tjedan dana nemogu nista:u ovoj novoj verziji nemam uopce ponudjenu opciju razgovori,znaci nemogu uopce kontaktirat s kupcima niti vidim dali mi se tko javio,nema mi uopce kategorija pogotovo za djecju odjecu uopce nije ponudjeno,nemogu staviti nijedan novi artikl,ne vidim koja je roba za zamjenu,tj.ja nemogu uopce nista,sta da radim?postoji li ikakav nacin da ja mogu koristit krpice ili da odustanem?????????
2015 12 15
draga adminice, vjerujem da možete pratiti broj prijava i klikova dnevno i uvjerena sam da ti brojevi sve više opadaju...od redizajna stranice nisam ništa prodala a do tada i do pet artikala tjedno. ja uopće više ne pretražujem i koliko čujem, još nitko mi nije rekao da je zadovoljan. svi problemi koje curke navode ponavljaju se i meni. mislim da do service providera (ht, metronet, amis, iskon...) morate za početak uzeti link većeg kapaciteta kako bi se istovremeno stotine ljudi mogli udaljeno spajati na MK. Da rezimiram, do redizajna prezadovoljna, od redizajna nezadovoljna... Pozdrav
2015 12 16
Ne sviđa mi se novi dizajn stranice
2015 12 16
Oce li uskoro bit verzija mojih krpica na trgovina playu?
2015 12 16
> Candy26: > Ne sviđa mi se novi dizajn stranice Ni meni. Uzas...
2015 12 16
Mogu li se nekako vratiti na staru verziju?!
2015 12 16
Mahiz...obrisite kolacice ili povijest..i tada ce vam biti stara verzija.
2015 12 16
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > kao što znate već neko vrijeme radimo na novoj verziji krpica i radovi se privode kraju. Očekivano vrijeme prelaska na novu verziju (za one koji to žele) je krajem tjedna, ali postoji mogućnost da se to prenese u sljedeći tjedan. Svi koji će odmah htjeti preći na novu verziju će to i moći, a ostali će biti prebačeni automatski u roku od mjesec dana. > Smajlići ostaju crni, Pelješac je dodan u gradove, sve što je bilo zabranjeno je i dalje zabranjeno, a to znači da se ne smije i da će biti sankcionirano. > Sad me pitajte što vas zanima. Mene zanima zasto u novoj verziji nemam uvijek obavijest mailom o dobivenoj poruci i kada idem u svoj izbornik nemam niti oznaku tj broj poruka u inbox -u. Meni osobno prosli izgled bio puno ljepsi,funkcionalniji lp
2015 12 17
ovo za poruke na mail...mislim da znam zašto, a neka me isprave ako griješim. Mislim da ti još uvijek na mobitel dolaze poruke onih korisnica koje ti se jave a koriste staru verziju krpica, a ako ti se poruka pošalje s nove verzije, poruke ne stiže. Bar je meni tako..
2015 12 17
Otkako sam presla na novu verziju ne dolaze mi poruke vec svaki put moram uci u razgovore da vidim dali mi je neko poslao upit.sta se desava?
2015 12 17
Da pomognem adminki -tko god da radi na stranici, očito nema blagog pojma, prezahtjevno mu je to. Tražite drugog. Ovo je kao da bi se ja prihvatila slaganja stranice, pa vi pričekajte dok se ja usput naučim kak se to radi. Strava.
2015 12 17
kako doći na zadnju stranicu neke teme.. koja ima npr masu strana..
2015 12 19
Zrinkic26, Uljeshura je to objasnila ali ne znam na kojoj stranici :D gore u tabu upišeš br stranice na koju želiš ici, bar za sad.... jednostavno, ali meni nije bi nikad palo na pamet , haha
2015 12 20
Ja ne zelim novu verziju jer je grozna i puno teze se snaci
2015 12 20
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29