Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Drage moje Krpice do sada sam bila vasa korisnica ali nova verzija je toliko uzasna, komolicirana, zivi kaos, ne lici ma jednu sarmantnu stranicu kao sto je bila ova tako da cu odustati ima i drugih stranica za prodaju nece mozda biti ko ova ali svaka je bolja od nove verzije! Znam da vam ne znaci nista jedna korisnica manje ali samo da znate! A ocito nisam ja jedina kojoj se ne sviđa! Bolje bi bilo da ste ovu malo sredili i bila bi savrsena!
2015 12 21
> mojestvarchice: > bok, prelistala sam ovu kompletnu temu i temu prvog admina o novoj stranici - citala sam postove admina > u ovoj temi vidjeh da se brdosuza dotakla inboxa i brisanja > procitala sam odgovor da je to rijeseno > ne znam je li ona mislila na isto sto i ja > na mobitelu sam i odem u inbox, a sve poruke koje su bile obrisane prije su mi sada u golderu obrisanih, a na mobitelu nemam mogucnost da ih trajno izbrisem - trebala bi biti mogucnost select all i onda delete, ali ima samo opcija vracanja iz obrisanih u aktualne. kada otvorim poruku medju obrisanima, vidim ikonicu koša za smeće, ali je neaktivna, ne funkcionira. trrbala bi biti mogućnost trajnog brisanja poruka koje sam ionako bila obrisala dok nije bilo nove verzije stranice, a sada su se vratile jel ovaj problem riješen?ako nije kad će biti?? meni nije i obrisani razgovori su mi puni, puni, puni! kako izbrisat trajno?!
2015 12 21
Brdosuza hvala ti do neba! Uspjela sam se za sada vratiti na staru verzija :-)
2015 12 26
Ja sam se vratila na staru verziju prek tableta .....
2015 12 27
Ja sam se vrtila na staru verziju jer sam kupila novi mob,nista drugo nije pomoglo,a kad me automatski prebace na novu i ako i dalje necu imat omiljene necu vise da idem na krpe jer ako nemam omiljene ne treba mi!!! Nista mi se ne sviđa,stranica je uništena!!!
2015 12 30
Potpisujem
2015 12 30
Neka admin napravi stranicu za punije od l-xxl jer tražilica ne radi pa satima je treba vrtit da bi se nešto pronašlo.Loša verzija novih krpica ...
2016 01 02
Odmah bih potpisala da se vrati stara stranica. Ova mi je koma!! Omiljenih se može vidjeti samo par stvari,nemam pojma kome su moje stvari u omiljenima. Tek sam neki dan nakon mjesec dana uspjela staviti novi oglas. Ma općenito mi se ne sviđa!!
2016 01 09
Meni i dalje profil ne radi kako spada, ne mogu izbrisati prodane artikle, ne mogu dodati stvari u rubriku omiljene, prošlo je i više od mjesec dana, može li mi netko pomoći?!
2016 01 09
meni se vratila stara stranica a prešla sam na novu u 12-om mjesecu , i ne nudi mi ono kao prije hoću li novu ili staru, šta se mene tiče bolje mi je ovako , iako i dalje mi ne dolaze poruke na mail
2016 01 09
Zasto se vise ne moze upisati u tražilicu npr.Dior Poison i tražiti nego ja sad moram gubiti vrijeme i gledati sve moguce kozmeticke oglase.i za sve tako.katastrofa.
2016 01 09
Bokic. Mene zanima zasto ne mogu birati kategorije kad se prijavim PREKO MOBITELA,tj.npr.velicinu obuce, vrstu obuce. Kliknem na."obuca" i izbaci mi odmah svu obucu. :(
2016 01 10
i evo opet nova stranica ...jučer stara, danas nova, svašta ..to je kad se amateri bave programiranjem
2016 01 10
stranica je da prostite sranje kratko i jasno tražilica ne radi,poruke na mail ne stižu,poruke na krpama nestanu,ne mogu brisati prodane stvari,ne mogu stavljati nove,ne mogu brisati one koje sam pratila... ništa ne mogu,nego pokupiti krpice i otići......
2016 01 12
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > kao što znate već neko vrijeme radimo na novoj verziji krpica i radovi se privode kraju. Očekivano vrijeme prelaska na novu verziju (za one koji to žele) je krajem tjedna, ali postoji mogućnost da se to prenese u sljedeći tjedan. Svi koji će odmah htjeti preći na novu verziju će to i moći, a ostali će biti prebačeni automatski u roku od mjesec dana. > Smajlići ostaju crni, Pelješac je dodan u gradove, sve što je bilo zabranjeno je i dalje zabranjeno, a to znači da se ne smije i da će biti sankcionirano. > Sad me pitajte što vas zanima. Pozdrav! Mene zanima zašto je blokirana korisnica Staklena kugla? Ja sam s njom imala jednu predivnu suradnju, ima samo pozitivne a niti jednu negativnu povratnu. Dali znate što o tome?
2016 01 12
1 2 ... 24 25 26 27 28 29