Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Obzirom na probleme koje većina korisnica ima od kad je uveden novi izgled a da ne spominjem da je ovo mjesec u kojem se puno prodaje/kupuje mogu samo reći katastrofa. I za vas i za nas. Vratite nam stare krpice dok ne usavršite sajt.
2015 12 14
Mene zanima gdje na svom profilu mogu vidjeti dali ne neka moja stvar nekome u omiljenima? Znam iz starog profila da neke stvari jesu pa zato znam
2015 12 14
Postovani, ja ne mogu stupiti u kontakt ni sa kim. Par ljudi sam slala upite posljednja 4 dana..ko dq nisam poslala. Sto da rqdim?
2015 12 14
2150 manna0405 , prije 5 sata prijavi | ↑ Obzirom na probleme koje većina korisnica ima od kad je uveden novi izgled a da ne spominjem da je ovo mjesec u kojem se puno prodaje/kupuje mogu samo reći katastrofa. I za vas i za nas. Vratite nam stare krpice dok ne usavršite sajt. OVO NITKO NE ČITA I NISTA SE NEĆE PROMIJENITI JER KORISNIKE NITKO NE PITA, NO OVO JE ISTINA - U MJESECU DARIVANJA STE SVE NAS DOVELI U BEZIZLAZNU SITUACIJU U KOJOJ STAGNIRA I KUPNJA I PRODAJA BUDUĆI DA SADA NIJEDNA VERZIJA NIJE FUNKCIONALNA I KORISNICI LUTAJU U VAKUUMU IZMEĐU DVIJE APSURDNE OPCIJE KOJE NAM NUDITE. SHAME ON YOU Btw: "vičem" sasvim namjerno, mozda netko čuje
2015 12 14
Nova verzija je hladna i bezlična. Dizajn je katastrofa i nepregledan što se foruma tiče. Bit ću sa starom , dok još mogu, a poslije ću se valjda prilagoditi ili nestati :D
2015 12 14
bok, prelistala sam ovu kompletnu temu i temu prvog admina o novoj stranici - citala sam postove admina u ovoj temi vidjeh da se brdosuza dotakla inboxa i brisanja procitala sam odgovor da je to rijeseno ne znam je li ona mislila na isto sto i ja na mobitelu sam i odem u inbox, a sve poruke koje su bile obrisane prije su mi sada u golderu obrisanih, a na mobitelu nemam mogucnost da ih trajno izbrisem - trebala bi biti mogucnost select all i onda delete, ali ima samo opcija vracanja iz obrisanih u aktualne. kada otvorim poruku medju obrisanima, vidim ikonicu koša za smeće, ali je neaktivna, ne funkcionira. trrbala bi biti mogućnost trajnog brisanja poruka koje sam ionako bila obrisala dok nije bilo nove verzije stranice, a sada su se vratile
2015 12 14
pročitano je i bug report mail je poslan
2015 12 15
Super Ivancice..i hvala! <3 Nadajmo se da ce biti rjeseni problemi...a posebno se nadam apk za mob..ili nekakvoj alternativi sto se tice nove stranice mk za mob i tablet!:)
2015 12 15
Imam ja pitanje, kako otvorit poruku na novome stisnem ime pebaci me na profil korisnika. Na naslov on kopira kao isprobano i na tekstu
2015 12 15
Ja ne mogu nać kako da počnem/prestanem pratiti neku temu pa ako me može netko prosvijetliti...
2015 12 15
Od praćenih tema, na novoj verziji vidim prvih 8, kako do ostalih? ista stvar i sa nedavnim temama
2015 12 15
profili, postavljanje artikala i preglednost po tom pitanju je koliko toliko ok, ali forum kao da je osmišljen za demotivaciju korištenja
2015 12 15
KAKO OBJAVIT ARTIKL AKO NE MOŽEŠ VEĆ MJESEC NIŠTA OBJAVITI KAKO SPADA?! Ovo je prestrašno i ja nemam komentara više...
2015 12 15
niti mogu obrisati prodane artikle,niti promjeniti novo postavljene,katastrofa uglavnom,još gore nego šta je bilo do sada,
2015 12 15
@admin2: tnx na odgovoru ako se to odnosilo i na moj post
2015 12 15
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 29