Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Meni je ova nova verzija puno lošija , lagano gubim interes...
2015 12 11
Ovo je konačni izgled stranice ili će biti jos promjene? Pitam jer je loše riješen profil, ne vide se notofikacije o novim razgovorima dok se ne klikne na njih, u zaglavlju su samo opcenite kategorije a ne postavke profila, razgovori i sl i to se iznova mora svaki put klikati i otvarati kao alatna traka. Na starom profilu je to bilo bolje postavljeno, zato pitam. Lp
2015 12 11
Super dizajn, ali opcije traženja artikala su kaos. Ili se ja ne snalazim?! :) Nema filtera, tipa obuća, pa da odaberem dječja, ženska, cijena i sl... a dolje mi ikonice (slike) artikala budu tako zgurane i sitne...da odustanem od svega ... nemam volje ni tražiti... ista stvar preko mobitela i preko kompa.. Jel to samo meni tako?
2015 12 11
LP,ne mogu se snaci na novim krpicama,nema mi pola stvari koje sam oznacila omiljenima,i kad pretrazujem npr obucu ne nema opcije koju vrstu zelim i velicinu
2015 12 12
vjerujem kako je ovo vec bilo sto puta odgovoreno ali zaista nemam volje trazit odgovor. moze mi neko reci zasto na svojim artiklima ne vidim lajkove dok na tudima vidim? hvala
2015 12 12
Mene zanima hoće li se moći vidjeti tko je naše vlastite artikle stavio u omiljene i hoće li na thumbnailu kod pretrage artikala odmah biti vidljivo tko ih prodaje? Jer ovo je blagi užas, treba mi duplo više vremena da pratim popularnost svojih artikala i da pretražim artikle prodavača od kojih inače volim kupovati! Apeliram da se to riješi čim prije!
2015 12 12
Upooomoc admineee !!! U novoj verziji ne mogu otvoriti razgovore preko moba,tj.ne mogu uci u poruke,vidim samo zadnju poruku :-(
2015 12 12
Admineee,vrati me na staru verziju,da obavim kupnju do kraja i bjezim odavdje,smrc,ovo je patnja!
2015 12 12
predbiljezba na temu, pošto ne znam kako drugačije :D
2015 12 12
Pliz neka mi netko kaze kako se otvaraju poruke u razgovorima. Nece pa nece!
2015 12 12
Pozdrav ne mogu nikako obrisati stvar koju sam prodala da li vama ide to hvala Vlatka
2015 12 12
Može pomoć? Kada pretražujem artikle, gdje namjestim da ih poreda prema najnovijima, do određene cijene, iz određenog grada? Meni se to nigdje ne prikazuje :-(
2015 12 12
Kada preko mobitela pokušam objaviti sliku,ne želi..isto se događa i mojoj prijateljici... :/
2015 12 12
Pozdrav, nije me bilo dugo na krpicama , zbog smrti roditelja, i ovo me zaista iznenadilo. Nemogu se snaci, gdje je djecja odjeca, ovako sam jedva nesto nasla,nemogu nista upisati,sto sam stavila u omilhene nema nigdje.jeli to jos sve u izradi ili ja stvarno nista neznam.zao mi je.upoznala sam dosta prodavacica, a tu sam najvise zbog dj.robe. Pomozite....ovo mi je bila jedna vrsta relaxacije, sad sam samo nervvozna.a nezelim bit. nadam se da ce biti sve ok. pozdrav i pusa.
2015 12 12
Evo me opet... mislim da je prijasnja verzija bila bolja.ovo je patnja.bez ljutnje molim.mislim da treba sve biti pregledno i da se brzo stupi u kontakt sa prodavacicom ili kupcem.i veza stalno puca.tesko se sve otvara.zakomplicirano nepotrebno. lp.
2015 12 12
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 29