Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Zbog čega neki imaju a neki nemaju (između ostalih i ja) podkategorije u odjeći, obući... Ja samo kupujem i to uglavnom dječju odjeću i obuću. Ako ne mogu pretraživati krpice po podkategorijama (tipa dječja odjeća) i uz to još i po veličini - onda je to stvarno glupo i čisti gubitak vremena, a za to baš i nemam vremena. I ne radi se o tome da ne želim prihvatiti novo već samo da je ova nova verzija totalno nedorađena, da ne funkcionira kod svih korisnika i da nije u redu (da ne upotrijebim neki ružniji izraz) pustiti u rad tako nedovršen sustav.
2015 12 10
evo kod mene od jučer problem ne vidim pola slika kad nešt otvorim ...
2015 12 10
Kak da udem u poruke??
2015 12 10
Meni nova verzija nikako ne radi na mobitelu. Ne mogu slati i otvarati poruke, omiljeni predmeti se ne prikazuju svi, ne mogu pretrazivati artikle. Sve u svemu, nedostaje mi stara verzija :(
2015 12 10
Nova verzija je užasnaaaaaaaaaaa!
2015 12 10
Zna li koja od vas kako da vidim kada neka od korisnica stavi moju robicu u omiljene, vidim koje korisnice su stavile necije druge artikle u omiljene, ali za svoju robicu uopce ne vidim, je li jos koja ima taj problem?
2015 12 10
Pozdrav! Jel može mi neko objasniti kako da nadem postavke traženja(broj i slično)?
2015 12 10
Mogu li se vratiti na staru verziju, na ovoj novoj nema brzog trazenja, sortiranja po velicinama i brojevima itd., na tabletu sam i nikako m ine odgovara ova verzija
2015 12 11
Molim da se nickname stavi uz sliku artikla, odmah pored cijene, kao što je i bilo u prošloj verziji. Sada nas tjerate da otvaramo svaki omiljeni predmet kako bismo ustanovili tko ga prodaje. Ako bismo htjeli istovremeno naručiti više artikala od jedne osobe, sada će nam trebati sati da utvrdimo tko to prodaje. U tom slučaju radije ću odustati od kupnje! Voljela bih i da imamo jasno iskazanu veličinu, bez da se ulazi u taj artikal. Ovako, kada pregledavamo prodavača koji ima više desetaka/stotina artikala, većinu toga morat ćemo otvoriti jer nam se sviđa, ali odmah i zatvoriti jer nam veličina nije odgovarajuća. Čisto gubljenje vremena! O tome da treba dodati strelice koje vode na početak/kraj teme više ne treba ni govoriti, toliko dana se već spominje na ovom forumu da se i vrapci pitaju zašto to još nije realizirano. Kod neke buduće promjene dizajna/funkcionalnosti sajta, uzmite fokus-grupu (npr. najaktivnije korisnike) pa s njima definirajte sve želje i potrebe, a zatim i prebrodite dječje bolesti. To bi trebalo spriječiti ovu epidemiju nezadovoljstva
2015 12 11
ja sam već prešla, ali sad mi 'dodajte artikl' nije u funkciji, kaj moram sad opet na staro?
2015 12 11
Nova verzija je super!!! :)
2015 12 11
Nova verzija je užas!
2015 12 11
Sve slike prevelike, kao za slabovidne...do pola podataka koji su prije bili vidljivi sad treba dolaziti klikanjem nekoliko puta...gubitak vremena. Zar ćemo stvarno svi nakon mjesec dana MORATI preći na novu verziju ako želimo i dalje krpice?
2015 12 11
Meni radi samo trazilica,ali nema filtera za brojeve,a inace ne mogu uopce uci u profil,niti viditi razgovore,ni poruke,ne mogu staviti novi artikl,na forumi ne mogu pisati ,samo mogu buljiti u ove ogromne slicurine Pa se pitam cemu sve ovo,mogle su se stare krpice eventualno malo dotjerati ,jer ovosada je pregroznooo i preuzasnooo!
2015 12 11
jel netko zna lukacivu na mojim krpicama već 11 dana čekam da mi se javi a ona uopće ne odgovara i nije se već 11 dana ulogirala. pa ako je netko poznaje neka joj kaže. Želim od nje kupiti torbu sestri za rođendan a nje nikako nema na mojim krpicama
2015 12 11
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 29