Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

> SamoTuSam: > pa dajte mi recite kako do narudžbe...nista ne mogu narucit....saljem poruke...nema odgovora helouuu Tesko ako prodavac nije otvorio poruku....neznam kako funkcionira razmjena izmedu onih koji su na novoj I onih koji su na staroj verziji krpica
2015 12 09
Bilo bi Dobro na vrh staviti obavijest korisnicima gdje se nalaze poruke!!!S obzirom da se vecina trgovine obavlja kroz poruke ljudi vec size jer ih nemogu naci.Neka stoji obavijest par dana dok ljudi polove,to nije problem odraditi a to I jeste frka vecini.Nasli su se usred prodaje odsjeceni od kupaca/prodavaca.Lijep pozdrav
2015 12 09
Bok, samo da bacim komentar. Ova nova verzija krpica je grozna!
2015 12 09
Uvođenje opcije novo/rabljeno?
2015 12 09
Ne sviđa mi se. Prije nisam gubila vrijeme i mogla sam prilikom traženja određenog artikla sortirati po cijeni - od najskupljeg ili pak po vremenu dodavanja artikla.. Vratite to natrag, uštedjet će i vrijeme i živce ;)
2015 12 09
VRATITE STARU VERZIJU BOLJA JE :(
2015 12 09
stvarno nemam volje citat svih ovih milijardu stranica paa dal mi neko moze rec hoce li se vratiti ona opcija da prodavac vidi kom se svida njegov proizvod? :) hvala dobre duse
2015 12 09
> SilviaTuta: > Meni nista ne radi osim trazilice a disu mi razgovori ,,kako se do njih dolazi. I kako staviti novi artikal? Gore desno je ikonica covjeculjka,kada na nju kliknete otvorit ce vam se mali izbornik u vidu trake tu kliknete na opciju razgovori-to je to
2015 12 09
Nisam čitala sve prethodne komentare pa se ispričavam ako ponavljam. Opcija omiljeni artikl tj. sviđa mi se je vidljiva samo ako odem na nečiji drugi artikal i pored te opcije mogu kliknuti na broj lajkova i vidjeti kome se sve sviđa. Na vlastitom artiklu tog prikaza nema. Da li će se vratiti kako je bilo i prije da možemo vidjeti vlastite artikle , da li su pobrali koji "sviđa mi se" :) Što se tiče brzine postavljanja artikla, sve je super, pregledno, i ja sam prezadovoljna, slike su mnogo bolje i u ovaj jedan dan sa novom stranicom došlo mi je puno više upita. :)))
2015 12 09
A gdje da pogledam nove artikle?????????????
2015 12 09
Hoce li se napokon sankcionirati korisnice koje sve tagiraju kao zara,mango,tw,ny,bershka i slicno?
2015 12 09
Nova verzija je faking užas. Više mi se ni neda otvarati ovu stranicu.
2015 12 09
Nova verzija je modernija, artikli izgledaju privlačnije, a noge modela vitkije...no stara verzija je bila praktičnija :(. Zašto ja još uvijek imam grešku na novoj verziji? Nema nikakvog znaka da imam novu poruku, i crna traka je i dalje prazna??
2015 12 09
Sve je novo samo njega nema (admina) hahahahaha ;)
2015 12 09
Loše je to što stranica nije pregledna i gubi se dosta vremena na spuštanje pa dizanje pa gore dolje i tako dalje...
2015 12 09
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 29