Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Winksica potpisujem,izgleda mi da nas je previše na krpicama pa ce sa velikim odustajanjem od ove verzije valjda nekima biti bolje......ne razumijem kome je ovo donijelo ikakvo poboljšanje?????????ja sam totalno izgubila volju za krpice od kad sam se prebacila na novu verziju
2015 12 09
Koliko sam shvatila mobitel,tablet,nula bodova,znaci moram visiti na laptopu,užas......
2015 12 09
Mene zanima gdje mogu nac,, novi artiki,, kaj je dodano novo po redu,, kak je bilo na starim????
2015 12 09
e da,, i nikak mi se ne svidaju ove krpice!!!
2015 12 09
Ja sam na novoj verziji, upomoć neznam ni u svoj profil uć a kamoli u poruke!!!
2015 12 09
AnaKartelo ne mozes namjestiti...i ne postoji opcija za to! Naime, nove krpe su napravljene samo za komp, tako da cemo mi sa mobitelima gledati pola stranice..ili vrhove artikla...ili odustati od stranice ako to ne naprave, sto cu i uciniti...jer na taj nacin necu kupovati! :)
2015 12 09
Bilo bi super kad bi dodali gumbić za prebaciti se odmah na zadnju stranicu neke teme, i možda kad bi dodali da se na svačiji post može staviti lajk.
2015 12 09
> AnaKartelo: > Pozdrav, posto na krpice najcesce idem preko mobitela zanima me kako namistiti da mi se otvori normalno stranica u punoj velicini jer sad mi je samo na pola ekrana:/ Dok je stranica otvorena, opcije, Request desktop site
2015 12 09
Nove krpice su mi ajmo rec OK al mi nije jasno ako sam se ja prebacila na njih i ostale ženskice pa zasto onda nemamo sve iste opcije vec samo pojedinci? Pod opcije mislim podkategorije odjeće,obuće....i zasto su nestali novi artikli :'( Inace sve ostalo je skroz dobro ,treba malo vremena za naviknut i upoznat sve ikonice :)
2015 12 09
Meni nista ne radi osim trazilice a disu mi razgovori ,,kako se do njih dolazi. I kako staviti novi artikal?
2015 12 09
Sonja 90 je na dobrom tragu: dodajem da za torbe uopće ne postoji kategorija: velike/male, poslovne/elegantne bla bla... Osobno znam da je dodavanje kategorija posao od 10 minuta, zato mi nije jasno zakaj se malo ne poradi na tome... Otvorite temu s prijedlozima za nadopunu kategorija pa neka vam korisnice odgovaraju što bi trebalo nadopuniti da se logično pokriju sva područja... INAČE, NOVA STRANICA JE ODLIČNA I BRZA!!!!! Sugeriram da na forumu postoji opcija LIKE i UNLIKE tuđih komentara, iz toga bi se vidjelo koliko ljudi podržava određenu ideju/komentar. Za smajliće me nije briga, što se mene tiče možemo i bez njih :")
2015 12 09
pa dajte mi recite kako do narudžbe...nista ne mogu narucit....saljem poruke...nema odgovora helouuu
2015 12 09
vratite nam stare bar ovaj 12. mjesec jer je ovo uzassss
2015 12 09
POZDRAV, NE ZNAM DAL SE JA SLABO SNALAZIM ILI NEMA ODABIRA ZA VELIČINE ?
2015 12 09
S obzirom da idem preko mob. na krpice nova mi se verzija bas svida.Trebalo mi je,doduse,par min. da nadem razgovore ali nista strasno.Uspjela sam pronaci i svoje omiljene-mislim da je dovoljno otvoriti svoj profil i skrollati malo nize s obzirom da ja jos uvijek nista ne prodajem postoji mogucnost da je kod mene potrebno krace skrollanje.Pokusajte tako meni pokaze normalno omiljene.Nadam se da sam bar nekome pomogla!!! Htjela bih samo pozvati ljude na strpljenje,normalno je da malo steka dok se ne ukljuci toliki broj korisnika na potpuno novi sustav!Normalni su I bugovi na nama je da ih prijavimo I ne fantaziramo kako ce se u 5 min sve dovesti u red-ipak netko mora manualno odraditi sve ono sto prijavljujemo ;)
2015 12 09
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 29