Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Nova verzija bolja i brza..meni radi sve. Sve pohvale.
2015 12 08
Hmmm... ne znam što bi rekla.. mišljenje mi je dosta podijeljeno... preglednije da,nekako svjetlije,svježije... trebat će vremena to sigurno,da se priviknemo... s druge strane slažem se sa svim komentarima o nedostacima,pogotovo tehničke prirode... fali nick ispod oglasa,čitanje teme od nekoliko desetaka stranica bez mogućnosti odlaska na zadnji post..odnosno skakanje po pet stranica ne bi li se došlo na zadnju stranicu..
2015 12 08
Da li se i kako mogu pregledavati profili po cijenama, od manje do veće, kako je bilo prije?
2015 12 08
ja sam totalno luda od nefunkcionalnosti novih krpica,niti mogu staviti šta novo niti promjeniti staro,molim admina da nam bar približno kaže hoćemo li se moći nadati nekoj božićnoj prodaji ili da zaboravimo na prosinački šoping na krpama
2015 12 08
Oprostite nova verzija vam nista ne valja. Ni izgled nove stranice.
2015 12 08
Da li meni može itko reći kako se otvara tema jer ja ne vidim ? zahvaljujem
2015 12 08
> bastet82: > Znači i dalje će postojati mogućnost prodaje knjiga preko foruma kao dosad ili će ta tema biti izbrisana po novim pravilima? hahahah kraljica :* NEDAMO KNJIGE! <3
2015 12 08
mine vidimo na svom profilo kome je što u omiljenima od naših artikala već se može vidjeti tuđi artikli koji se nalaze u omiljenima, tj.koliko je ljudi lajkalo artikl.
2015 12 08
nemogu 1.na mobitelu uci u razgovore(samo na laptopu hoce ) 2. nemogu stavit u omiljene 3.nemogu kad mi se nesto svida stisnut zelim znaci nemogu NISTA( 2. 3. vrijedi i za laptop i mobitel) :)
2015 12 08
Admini molim vas kako na mobitelu uci u razgovore? :O
2015 12 09
Dobro jutro želim !!! Mislila sam da sam samo ja dežurno gunđalo i da kod mene ne štima , al čitajući od jučer do danas napisane postove i probleme sa kojima se korisnice susreću , stvarno najiskrenije moram priznati da je ova nova verzija promašaj. Sve je zbrčkano , nepraktično , ne vidi se tko otvara neku temu a to fakat nije dobro......dok dođem do zadnjeg posta samo na ovoj temi , nabijem sedamnaest žuljeva od silnog tipkanja.....a da ne pričam o temama koje pratim i koje imaju po nekoliko tisuća postova... I dalje nemam niti jedne poruke u razgovorima , sve je prazno . ne mogu niti poslati poruku , ne mogu vidjeti niti jednu povratnu , dodati novi artikl ... I osam zadnjih tema...pih....kaj bumo kad se pojavi ono stvorenje koje šiba samo viruse .... Puno , puno problema i po meni , najbolje bi bilo vratiti staru verziju , malo ju dotjerati i bilo bi puno jednostavnije.
2015 12 09
ovo je grozno....ne vidim ni poruku kad dobim dok ne otvorim razgovore, znaci nigdje nista ak se stranica ne dodela ja odustajem....nema ni podkategorija, ma nema nicegaaaaaaaa
2015 12 09
Pozdrav, meni se sviđa nova stranica, nisam još stavljala artikle, ali nadam se da neću imati problema. Jedino mi nije jasno zašto na forumu moram klikati do zadnje stranice? Kako da objasnim? Recimo ova tema ima 27 stranica, i ja sam morala klik po klik (eventualno preskočiti par stranica)....žao mi je zašto nema napravljena zadnja stranica u ponudi, pa da kliknem samo na nju i tamo sam?
2015 12 09
Tražilica ne radi!!!!!!!!!
2015 12 09
Pozdrav, posto na krpice najcesce idem preko mobitela zanima me kako namistiti da mi se otvori normalno stranica u punoj velicini jer sad mi je samo na pola ekrana:/
2015 12 09
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 29