Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

U redu je.Snasla sam se,ali ona stara verzija je bila puno jednostavnija i preglednija...
2015 12 08
Mene baš zanima kako da si pronađem određenu korisnicu koja mi treba? Nikako i nikako već pola sata. Bilo bi super, kad bi se tražili artikli da također piše ime korisnice koja je to objavila, baš kao na prijašnjoj verziji. Malo se teže snaći sada.
2015 12 08
Neznam kako citati poruke od krpicarki! Molim pomoc
2015 12 08
Vise ne mozemo vidjeti tko je stavio neki nas artikl u omiljeno ili se ja ne snalazim? :@
2015 12 08
Jel moguće da se na novim krpicama, ne može promijenit tekst ili opis ispod slike??????
2015 12 08
Kliknite lijevo na postavke i možete promijeniti! opis Poruke su u lijevo od gumba dodajte novi artikl, a za poglede ne znam jel bug ili feat. ^^
2015 12 08
> Sanja266: > Zelim staru verziju.Mene nitko nije pitao dali zelim preci na novu verziju.Nemogu nista preko mobitela.Prestrasno.Da stvar bude gora imam dvije uplate danas,tj.moram poslati dva paketa.Na ovoj stranici ja nemogu uci u razgovore i samim time nemogu do podataka od osoba kojima moram poslati pakete jer su mi podaci u razgovorima... Hoćete reći da ste automatski prebačeni?
2015 12 08
Prijašnja verzija stranica za npr.-Tema za razonodu,i sl. bila je bolja jer se moglo odmah na zadnju stranicu,a sada moramo tipkati svaku petu da bi došli do zadnje i mogli odgovoriti na temu!?(gubimo previše vremena)Zar nema bolji način?Stari je bio jednostavniji!
2015 12 08
Stranica je uzas :D slucajno sam kliknula prebaci na novu verziju. Sve mi je zbrda zdola, mislila sam da ce se promijenit na bolje, a ne na gore. Sve je nabacano, natrpano.. al i bolje jer moram sparat, ovako mi se nista neda pregledavat :D Forum isto, slike korisnica su mi preko pola posta. Neznam koliko vam je ovo bilo pametno jer vidim da je vecini tako preko mobitela, a mobiteli su vec polako zamjenili laptope. Eto, ako je neka pametna sad ce otvorit novi portal pa se sve prebacimo tamo. Nesto slicno staroj verziji! :D
2015 12 08
> Admin2nd: > > Sanja266: > > Zelim staru verziju.Mene nitko nije pitao dali zelim preci na novu verziju.Nemogu nista preko mobitela.Prestrasno.Da stvar bude gora imam dvije uplate danas,tj.moram poslati dva paketa.Na ovoj stranici ja nemogu uci u razgovore i samim time nemogu do podataka od osoba kojima moram poslati pakete jer su mi podaci u razgovorima... > Hoćete reći da ste automatski prebačeni? Ne vjerujem da je itko automatski prebačen ako nije kliknuo sam da želi na novu verziju.
2015 12 08
Kakve koristi od izbjegavanja nove verzije ako cemo ionako sve bit prebacene u roku mj dana?
2015 12 08
MioMao u pravu si...i potpuno te razumijem...i ja sam na mobu! I samo da znas ova nova verzija i je napravljena samo za kompjutere...za ove sa mobitelom ne postoji!
2015 12 08
> MioMao: > Kakve koristi od izbjegavanja nove verzije ako cemo ionako sve bit prebacene u roku mj dana? A valjda cure žele što duže biti na onome kako navikle. :)
2015 12 08
Pa i ja sam medu njima. Bas sam jako razocarana.. ona stranica je bila malo zmrdana :D ali ovo je.. nemam rijeci.. Ja sam jakooo rijetko isla na krpice preko laptopa, vecinu vremena sam na mobitelu posto nisam nikad doma a i s mobitelom slikam pa odmah stavim i oglas.
2015 12 08
Što se moba tiče vjerujem da je koma, tamo se još nisam prebacila ali na lapu mi je sasvim ok. :)
2015 12 08
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 29