Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

> nika37: > ja sam presla i sad nemrem naci rubriku Omiljeni....istrazujem al nista....jel mi netko moze pomoc ? <3 Gore skroz, desno, valjda je to - to :-)
2015 12 08
Pohvala: artikl sam dodala brzinom munje! Pridružujem se pitanju o posljednjoj stranici teme. Suludo mi je klikati unedogled da bi došla do kraja. I još, koliko je puta item dodan u omiljene, ne vidim taj broj? Sorry ako pitam očite stvari. Inače, promjena ok.
2015 12 08
pomozite, meni nigdje ne nudi opciju novih krpica! odlogirala se, ponovno ulogirala i ništa i tako nekoliko puta, ali samo stara verzija kod mene!
2015 12 08
A sorry svima kojima se sviđa, ali evo požalila što sam kliknula, 2 min šalje moj odgovor na temu, razgovori -kad je nakon 5min očitao jedva primjetila koje su por.pročitane a koje ne, jako me zamara ovaj ujednoličen izgled, ne znam gdje bi gledala, evo otvorena su mi 2prozora, razgovori i forum, i izgleda skroz isto...Ne sviđa mi se. Sad sam se razočarala..
2015 12 08
evo ja pročitala sve vezano za novu stranicu, i pronašla samo da ne možemo više vidjeti kome se sviđaju naši artikli?to je definitivno to, ha?
2015 12 08
> Winxica: > > ComeStai: > > Užasno nedostaje da se može jednim klikom na zadnju stranu teme, ovako predugo traje na "velikim"temama da se dođe do kraja. > Potpisujem ! Slažem se!
2015 12 08
Ja se preko novih krpica ne mogu ulogirati. Trazilo me da prihvatim nove i kada jesam nije mi prihvacalo login, niti putem fejsa niti upisanim podacima! To cete rijesiti prije nego nas prebacite unutar zih 30 dana?!
2015 12 08
Zašto ispod artikala ne pišu više nick-ovi prodavača,nego moraš kliknuti na artikal da bi vidio čiji je? Ili ja ne vidim?
2015 12 08
katastrofa....od stranica, nova verzija ...
2015 12 08
Zašto je ako sam odabrala novu verziju , sve slike su mi sužene , totalni nered od stranice...molim da mi se objasni kako to ispraviti...
2015 12 08
..zao mi je da sam se prebacila na novu verziju,nikako mi se ne sviđa,niti malo oduševljenja..na mobitelu je sve zbrčkano i nikako da dodem u trag tome ..s tim da ni razgovore uopce ne mogu otvoriti cijelo jutro ....
2015 12 08
AHA! jedini način( za sad) kako otići automatski na novu stranicu je napisati nešto pod "vaš odgovor" odmah na prvoj i postati, onda vas odmah prebaci na zadnju stranicu xD
2015 12 08
Jeli još netko vraćen na staru verziju?
2015 12 08
ja nemam omiljene!!! pored razgovora mi je odjava i sve ostalo samo nema omiljenih!!
2015 12 08
molim Vas recite mi gdje se ide i kako da se vide stavljeni zadnji artikli ili toga više nema? hvala lp
2015 12 08
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 29