Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

oću staru verziju!!!!!!
2015 12 08
sviđa mi se novi dizajn
2015 12 08
hoće li meni netko reći zašto ja ne mogu na novu verziju krpica ??? cijeli dan jamram po svim temama koje se bave novim dizajnom, ali nitko me ne doživljava! dakle, ne otvara mi se nikakav prozor niti mi se nudi bilo što vezano uz nove krpice, sve je po starom, ulazim na stari način i u stari izgled. DOKLE ???
2015 12 08
Sve je stvar navike... ali nikako ne mogu naci moje omiljene predmete, zadnje dodane na krpicama i neznam kako pretraziti nesto po nekom filteri kako je bilo prije, npr broj, grad, velicina?
2015 12 08
i dalje ne vidim.....koje faking srce nemaaaa gaaaaa
2015 12 08
A kako se traze velicine obuce i odjece?
2015 12 08
nasla i nije nikakvo faking srce neg KORISNIKU SE SVIDA ....
2015 12 08
FlyGirl hahahahaha...izlogiraj se..i onda tako pokusaj citati forum..sigurna sam da ce ti se pojaviti bajni krug za novu verziju! Znaci odjavljena..idi na forum!
2015 12 08
Postoji opcija korisniku se sviđa i na samom artiklu kad su svi u mreži postoji srce koje označava sviđa mi se ;) FlyGirl probaj skrolat odlogirana kako brdo kaže. Ovo da nema link na zadnju stranu teme sam poslala već dva puta, osam tema i mene smeta tj nije praktično, mislim da su najnoviji artikli zapravo desno od najpopularnijih gdje piše svi artikli ....
2015 12 08
1. Zašto više ne dobijem obavijest na mail kada netko pošalje upit? 2. Gdje mogu vidjeti tko je moj artikl stavio u omiljene?
2015 12 08
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > kao što znate već neko vrijeme radimo na novoj verziji krpica i radovi se privode kraju. Očekivano vrijeme prelaska na novu verziju (za one koji to žele) je krajem tjedna, ali postoji mogućnost da se to prenese u sljedeći tjedan. Svi koji će odmah htjeti preći na novu verziju će to i moći, a ostali će biti prebačeni automatski u roku od mjesec dana. > Smajlići ostaju crni, Pelješac je dodan u gradove, sve što je bilo zabranjeno je i dalje zabranjeno, a to znači da se ne smije i da će biti sankcionirano. > Sad me pitajte što vas zanima. Pozdrav,meni se ovo uopce ne svida,pa ja se sad tu vise uopce ne mogu snac,prije kad si kliknuo na obucu lijepo ti izbaci cizme,sandale,papuce,visoka peta....isto tako i srobom,sve lijepo i pregledno,a sta je sad ovo,sve nabubani il ja neznam!?!
2015 12 08
> Winxica: > > ComeStai: > > Užasno nedostaje da se može jednim klikom na zadnju stranu teme, ovako predugo traje na "velikim"temama da se dođe do kraja. > Potpisujem ! Definitivno !!
2015 12 08
Fora je nova stranica, djeluje zanimljivo novi dizajn, sve je nekako veće, izgleda mi "čišće" zbog bijele pozadine... Ali ima nekih stvari koje smo naviknuli da postoje na staroj stranici i sad ih tu nema. Malo djeluje ispočetka zbrda zdola, sve pomješano, ali naviknut ćemo se. Verzija na mobitelu baš i nije nešto. Kad odem na forum ne mogu u potpunosti pročitati nečiji post, jer je dio posta prekriven okruglom slikom profila...
2015 12 08
Zelim staru verziju.Mene nitko nije pitao dali zelim preci na novu verziju.Nemogu nista preko mobitela.Prestrasno.Da stvar bude gora imam dvije uplate danas,tj.moram poslati dva paketa.Na ovoj stranici ja nemogu uci u razgovore i samim time nemogu do podataka od osoba kojima moram poslati pakete jer su mi podaci u razgovorima...
2015 12 08
> Admin2nd: > Postoji opcija korisniku se sviđa i na samom artiklu kad su svi u mreži postoji srce koje označava sviđa mi se ;) > FlyGirl probaj skrolat odlogirana kako brdo kaže. > Ovo da nema link na zadnju stranu teme sam poslala već dva puta, osam tema i mene smeta tj nije praktično, mislim da su najnoviji artikli zapravo desno od najpopularnijih gdje piše svi artikli .... Zašto nema opcije da se vidi tko je stavio neku našu stvar u omiljene?
2015 12 08
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 29