Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Imam pitanjce, nisam sigurna da li je već netko pitao jer baš nemam vremena čitati svih 15-ak str... Kako mogu vidjeti SVE artikle koje sam stavila u OMILJENE? Vidi ih se samo par?
2015 12 08
Užasno nedostaje da se može jednim klikom na zadnju stranu teme, ovako predugo traje na "velikim"temama da se dođe do kraja.
2015 12 08
Predivna je nova stranica krpica, prezadovoljna sam. :) Bilo bi isto super da dobijemo neku notifikaciju kad nam netko stavi nasu stvar u omiljene, ili kad nam ostavi povratnu inf. Isto bi bilo super da vratite ono koliko ima pregleda odredeni artikl, a i ono ``svida mi se`` nije bilo lose :)
2015 12 08
zasto ne radi prijava putem fb??? vidim na fejsu puno cura komentira niti ja se nemogu prijaviti sa svojim normalnim racunom :(
2015 12 08
Nova stranica je prekrasna! Funkionalana,brza! Sve pohvale! Korisnica sam krpica vec 5.godinu i odusevljena sam ! Bravo za tim!
2015 12 08
> ComeStai: > Užasno nedostaje da se može jednim klikom na zadnju stranu teme, ovako predugo traje na "velikim"temama da se dođe do kraja. Potpisujem !
2015 12 08
Za mob je uzasna....
2015 12 08
Gdje mi je nestao razgovor?!
2015 12 08
Jako fali kom se svida. I slike su zoomirane. Ja sam svoje cropala tak da se lijepo vidi artikt, a sad mi je sve zumirano da se na pojedinim ni ne skuzi kaj prodajem :( Joj nadam se da cete jos poraditi na detaljima.. A mi krpicarke, samo je stvar navike. U svakom slucaju, bas su nam moderne krpice. :)
2015 12 08
meni uopce ne stizu poruke na mail... :(
2015 12 08
Ja sam zadovoljna novom verzijo 👡👕👙👢👠🎒 Sve je brže i jednostavnije a sam dizajn je samo stvar navike... Fale i dalje kategorije kod dodavanja artikla, ali mogli smo i do sad bez njih 😝
2015 12 08
S obzirom da sam nahvalila dizajn, sad ćemo i mane malo pobrojat :D Dizajn mi se još uvijek sviđa, meni je sasvim logičan, pregledan i nekako instinktivan. Kad vidim da se otvaraju teme "gdje su mi razgovori" imam 3 upitnika iznad glave. No, tehničke sitnice koje život znače.... Pobogu, zašto nema skoka na zadnju stranicu teme?? Zašto ne možemo pristupiti SVIM svojima praćenim temama već samo prvih 8 koje su zadnje bile aktivne? Imam ih par za koje nemam pojma kak se zovu, ali mi trebaju radi nekih informacija. Zašto ne možemo "ne pratiti" više neku temu? Ok, ima smisla jer onda vidimo sve teme koje su opet aktivne, ali i dalje, radije bih imala pristup nekim neaktivnim temama koje su mi s razlogom bile u praćenima. :s
2015 12 08
ja sam presla i sad nemrem naci rubriku Omiljeni....istrazujem al nista....jel mi netko moze pomoc ? <3
2015 12 08
Pozdrav, ok je nova stranica, ali me zanima zašto ne mogu staviti više od jedne slike, bez obzira da li odmah ili kod "promijeni"? Hvala.
2015 12 08
isuse, cure, jeste vi slijepe? pa pored razgovora su! Imaju i faking rozo srce.
2015 12 08
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 29