Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

i ja nažalost spadam u onu kategoriju krpičarki koje imaju problem sa postavljanjem artikala, dakle, onemogućena mi je elementarna funkcija od koje sve počinje i koja je glavni smisao ove stranice. moram priznati da sa zavišću ali i ljutnjom pratim razmišljanja određenih krpičarki koje uopće nemaju takvih prizemnih problema i koje se zamaraju nekom nadgradnjom..... žao mi je što nisam među njima, ali kao što je već jedna članica napisala - jako je nezgodno (u najmanju ruku) to što nam se ovo sve dešava baš sada u prosincu, kada je i ponuda i potražnja uvijek veća i vjerojatnost da se nešto proda ipak postoji.... nije mi još uvijek jasno da li adminka čita i ovakve komentare ???? neka nam barem da odgovor zašto se to dešava i zašto netko može bez problema postavljati arktikle a netko muku muči danima..... ja sam u 6 dana postavila 3 artikla !!!
2015 12 06
Ja također već danima ne mogu postaviti niti jedan artikl, a baš ih imam, što je u pitanju??????
2015 12 07
Sutra ujutro prelazimo na novu verziju! ComeStai, kućni ljubimci nam ostaju kao kateorija.
2015 12 07
Nisam mislila na kućne ljubimce već na stvari za kuću. :D OK, tek sad skužila da pod to trpaju sve ostalo. :D Mislila da je to dio za kućne stvari... onda to litvanske imaju. :(
2015 12 07
Admin2nd, molim lijepo da i moj trošak vip članstva bude prenesen priti priti pliz :D
2015 12 07
Ni ja danima ne mogu postaviti artikle :(
2015 12 07
Kupljene ili obnovljene vip usluge nece biti ponistavane sa prelaskom na novu verziju, tako da ne brinete oko toga.
2015 12 07
Jupi je, veselim se sutrašnjem jutru... Možda konacno, nakon 4 tjedna, stavim i koju novu krpicu :)
2015 12 07
Da li će se prelaskom na novu verziju izbrisati dosadašnji razgovori ili ne? Hvala
2015 12 07
Neće!
2015 12 08
ja prešla i o.k mi je, sve je stvar navike, ali mislim da je nova ipak preglednija, a i ima mogućnost brisanja više razgovora odjedno, jeeej.
2015 12 08
Da li cete nam vratiti smajlice? hvala
2015 12 08
Uopće mi se sviđa nova verzija, stara je puno bolja :(
2015 12 08
nisam oduševljena, sve mi je zbrkano, gledam, tražim gdje je šta....ispadaju mi oči.... teško se snalazim, možda dok se ne priviknem... :s
2015 12 08
Joj, i ja se još pokušavam naviknuti... zasad nisam nešto oduševljena :( Ali me zanima gdje su najnoviji artikli? Možda ih samo ja ne mogu naći, ili to više neće biti vidljivo? Baš mi je uvijek to bilo fora da bacim pogled na sve što je postavljeno unatraga pola sata... ponekad tako naletim na stvari koje mi nikad ne bi palo na pamet da ih tražim u tražilici.
2015 12 08
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 29