Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Ja kad upisem u tražilicu npr.cipele 38 nemsm strelice na koji bi kliknula da mi se samo tr stvari pokažu.stvarno ne kužim kako to nema ili ne vidim
2015 12 13
Zar ne možemo više sortirati rezultate pretrage po cijeni, datumu itd?
2015 12 13
> MahizMahiz: > Pliz neka mi netko kaze kako se otvaraju poruke u razgovorima. Nece pa nece! klikneš na poruku a ne na ime, znači na tekst sam poruke. I ja sam imala problema
2015 12 13
Neznam sta ne valja sa ovom stranicom(ociti PUNO TOGA),ali ja nemogu otvoriti poruke...Mogu procitati prvih par rijeci i nista vise...Tako se nemoze nista raditi.Stara stranica vam je bila fenomenalna jer je sve bilo preglednije.Bilo mi je zadovoljstvo koristiti staru stranicu,ali od kad ste napravili ovu novu ja ne provedem 5 minuta dnevno na njoj.Jer mi uzima previse vremena.Sve o svemu,sa korisnicama se moram dogovarati sve preko mobitela tj.SMS-a.Tako da nema smisla da ostanem korisnik ove stranice.L.p.
2015 12 13
> TammC78: > > MahizMahiz: > > Pliz neka mi netko kaze kako se otvaraju poruke u razgovorima. Nece pa nece! > klikneš na poruku a ne na ime, znači na tekst sam poruke. I ja sam imala problema Ma na kakvu poruku...Ja evo klikam vec par dana.Nista...Mislim sa ce na ovaj nacin brzo ostati bez vecine korisnika.Kao da im je to cilj.
2015 12 13
Ma nista od toga...Stranicu su s.... do bola...Na ovaj nacin ce brzo ostati bez vecine korisnika.> TammC78: > > MahizMahiz: > > Pliz neka mi netko kaze kako se otvaraju poruke u razgovorima. Nece pa nece! > klikneš na poruku a ne na ime, znači na tekst sam poruke. I ja sam imala problema
2015 12 13
Da li možete ubaciti da ljudi mogu dodati file pitam jer bi bilo korisno ako mi netko šalje potvrdu o uplati, npr PDF file. Hvala
2015 12 13
Halo jel ce sto promijenit ,molim vas ovo nije normalno a nitko nista ne poduzima,ovo je uzas
2015 12 13
Nisam zadovoljna prelaskom na novu verziju , imam u svemu poteškoća , posebno sa postavljanjem novih artikala Stranica je nejasna i daleko gora nego prije, da li se mogu vratiti na staro?ovako je nemoguče raditi!!!!
2015 12 13
jao, pa nikad do kraja prelistat stranice! ja imam problem, ne vidim kome se sviđaju moji artikli, a prije sam vidjela i smajlića nema, samo neki kvadratići znam da ih je bilo još krpičarki koje su se žalile na to, i stvarno bih htjela da mogu prelistat sve i pronaći odgovore, ali nemam vremena iščitavati jednu po jednu stranicu.....jel može tki pomoći?
2015 12 13
mene samo zanima kako uci u svoje omiljene btw ne svida mi se ova nova str nikako
2015 12 14
Tražilica mi ne radi na novim krpicama,kaj sad?
2015 12 14
Nakon prebacivanja stranice na novu verziju nestalo mi je oko 30 artikala. Kako se to moglo dogoditi? Mogu li ih kako vratiti?
2015 12 14
Meni se i dalje preko moba ne mogu otvoriti poruke! Probam i na tekst,ali ne ide,a komp nemam...
2015 12 14
Možete li mi reći kako ja kad upišem u tražilicu neki artikl npr.cipele 38 više nemam na što kliknuti i tražiti samo taj artikl? Pomoć molim vas!
2015 12 14
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 29