Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Pošta, kradu li možda?

I meni su nestajali paketi iz kine. vidim da su stigli do pošte i tamo ocito nestali ...
2015 12 07
kradu!!! ne svi ali nekolicina njih to radi, provjereno
2015 12 07
Evo uključiti ću se i ja po prvi put. Bas mi je drago sto je ova tema otvorena jer sam i ja sam imala vrlo neugodno iskustvo s poštom. Uglavnom prije par mjeseci sam kupila novu neotvaranu maskaru, naglasak na ovo neotvarana i nova. Cura je poslala isti dan maskaru po dogovoru, no međutim ja sam odlazila neumorno dva tjedna do pošte pitati jeli stigao paket. Teta na šalteru me doslovce pitala jesam li ja možda umislila da mi treba nešto stići. U međuvremenu sam nekoliko puta pitala i curu koja je paket trebala poslati jeli ga doista poslala , te je ona i sama provjeravala na svojoj pošti di je pošiljka. Njoj su govorili da je pošiljka stigla na odredište. Vrlo vrlo ružno jer ne znaš kome da vjeruješ u takvoj situaciji. Naravno kako cura ima preko 200 pozitivnih komentara, logika mi je nalagala da nešto s poštom nije ok. Na kraju me uopće više nije bilo briga za maskaru već je bila stvar principa i doslovno sam im zaprijetila da to ne može tako proći i da ću pisati i zvati odgovorne u pošti ukoliko ne saznaju šta se dogodilo s pošiljkom jer ja odgovor zagubljena je jednostavno nisam htjela prihvatiti niti uzimati bilo kakvu odštetu. S tim da su naravno mijenjali priče od nikad nije poslana do zagubljena je cijelo to vrijeme. Na kraju je nekim čudom uskrsnula moja maskara koja je stigla otvorena i najvjerojatnije korištena. Eto, vrlo neprofesionalno i jadno. Sram ih može biti.
2015 12 07
ne vjerujem im ništa , em što su bezobrazni , em se svi uspore kolektivno kad tamo počnu raditi,laganini stigne se, nekidan su me izvozali radi paketa, dva puta sam ga išla prepakirati i nikako nije valjalo, a oni nemaju kutiju tj. kao ostali su bez tih većih, imaju samo od hp expresa, ma moš mislit!!! druga situacija, čekam dvije ogrlice sa ebaya zajedno u paketu i imam broj i vidim da stoji u hrvatskoj od 28.10. i čekam i čekam. mjesec dana stoji u hrvatskoj i nikako da dođe. napokon poludim i pošaljem mail na korisničku podršku da ne priznam da se negdje tamo izgubio, imam broj i želim da ga nađu ,dobijem odgovor da ga oni ne mogu naći pod tim brojem, onda sam poslala i link, valjda im sve trebaš nacrtati, drugi dan se paketić pojavio kao da je prošao ratište u siriji, srećom ogrlice čitave. paketi i pošiljke sa brojem se ne mogu izgubiti, sve se vodi i mora se znati gdje im je zadnji trag. nažalost završila sam tu školu i znam cijelu proceduru, onda poludim valjda još više kad me netko pravi budalom, naravno da nisam nikad radila taj posao jer se kod nas posao u takvim firmama dobiva isključivo preko veze, pa od njih sviju samo jedna djelatnica je završila tu školu.
2015 12 07
no divnoooooo ... mislim,ima svega očito i na sve treba bit spreman !!Ne poovilo se ..jer cu ih u novine stavit bez beda !
2015 12 08
Neka vas ništa ne šokira sa poštom. Nedavno sam sestri slala paket poštom - naglasak na preporučenu pošiljku, spakirala haljinu i tutnula unutra kovertu sa 100kn (za rođendan) i zaljepila kutiju tako da ni dragi bog to nebi rastvorio. A službenica je nekako vidila da sam pare utrpala i veli ona meni ja vam ne mogu garantirati da će pošiljka stići na odredište, kao pošaljite to kao vrijednosni paket??? Mislim nije meni zbog tog, već čekaj malo ti meni govoriš da preporučena pošiljka već sad neće stići na odredište jer sam ja unutra stavila novce. Poslala sam paket nakraju kao vrijednosni, ali sam se raspizdila i napisala mail pritužbe što sam doživjela i da ako nešto bude falilo u paketu da ću ih prijavit. Uglavnom paket je mojoj sestri direkt u ruke isporučen, ni zdrobljen ni ništa...baš ko po špagi... ipak im nije svejedno, a prijetnje pale samo tako. Samo spomenite novine, policiju, provjereno i ine institucije...
2015 12 09
1 2