Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne znam otvoriti poruku

Kada uđem u razgovore i kada želim ući u pojedinu tj. određenu poruku, ne uspijeva mi. Što da kliknem?
2015 12 08
Ne na prvi red ,tako otvorite profil osobe koja vam je poslala poruku,već na drugi red kliknite.Nadam se da sam vam pomogla :")
2015 12 08
I ja imam isti problem kad želim otvoriti poruku preko mobitela.. pokušala sam kliknuti na sve živo,ali ništa mi ne otvara poruku :( jedino mogu kliknuti na osobu koja je poslala poruku (prvi red) ali mi onda otvori njen profil...
2015 12 08
Kako se otvori nova tema??
2015 12 08
Ni ja ne mogu otvoriti poruku da izklikcem ne znam sta!!! 😨😨
2015 12 08
Zašto su mi tu svi obrisani razgovori, kako ih maknuti? Ne trebaju mi.
2015 12 08
Ja isto ne znam kako da otvorim poruku preko moba sve sam postiskala.. uzas
2015 12 08
> UnaKraljic: > I ja imam isti problem kad želim otvoriti poruku preko mobitela.. pokušala sam kliknuti na sve živo,ali ništa mi ne otvara poruku :( jedino mogu kliknuti na osobu koja je poslala poruku (prvi red) ali mi onda otvori njen profil... jesi skuzila kako?
2015 12 09
Nisam..ne mogu nikako :// Probat ću popodne preko kompa..nadam se da tamo neće biti problema,ali većinom koristim krpice preko mobitela pa mi je ovo veliki problem :(> Meri928: > > UnaKraljic: > > I ja imam isti problem kad želim otvoriti poruku preko mobitela.. pokušala sam kliknuti na sve živo,ali ništa mi ne otvara poruku :( jedino mogu kliknuti na osobu koja je poslala poruku (prvi red) ali mi onda otvori njen profil... jesi skuzila kako?
2015 12 09
cure, samo kliknete sa strane, na prostor gdje ništa ne piše, meni i tako radi. Dok kliknete na ime onda vas prebaci na člana.
2015 12 09
Evo uspjela sam ući u poruku tako da je nađem u "neželjenoj pošti" i onda preko linka uđem direktno na taj razgovor.
2015 12 09
Kad se prijavite gore na vrhu imate povecalo za trazenje pa osobu i plus.pretisnite osobu i otvorit ce se i pise razgovori i to pritisnite.nadam se da sam dobri objasnila.lp
2015 12 09
Ma uđem ja u razgovore, ali ne da se poruka otvoriti. To mi je na mobu i na tabletu. Na kompu sve radi. Očito je problem u tabletima i mobitelima.
2015 12 09
Da i meni grozno rade moje krpice na mobitelu isto tako ponekad i na kimpu kad sam na google chromeu 😣😥😥 neznam zasto ni kako jer koristim jos 15 platformi i rade bez problema samo na krpicama stalno nesto tako da ni nisam svaki dan tu nego onaj kad imam strpljenja pol sata pokusavat da koristim stranicu 😥 isto kao kad zelim sliku u poruci uploadat pa me izlogira i tako znam po 10 puta fok ne odustanem i sutra opet pokusam 😕
2017 04 10
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija