Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Sto obuci za docek na trgu?

Evo slusam prijedloge za docek na trgu gdje ce uglavnom biti mladja populacija, veci grad, pozeljne su i slike ako imate vec spremljeno :) ,samo molim bez reklama sto prodajete. Ako cita koja cura iz Vinkovaca, ima li po buticima tamo clutch torbica srebrnih na foru onog srca iz Bershke sto je isfuran posvuda, ali normalnih oblika, i da li ima jednostavnih haljina dugih rukava? Da ne idem bezveze. Hvala i ispricavam se svima koje ovakve teme smaraju :D
2015 12 14
Hahahaha ti si kraljica :)
2015 12 14
Al nazalost, to sam prosle godine isfurala na samo -11, dajte nes' drugo ;)
2015 12 14
Sad za ozbač :D Pusti ljepotu, ideš na trg. Da, bit će mladih, bit će superludo, bla bla, ali bitno ti je da ti je toplo. Ne treba ti upala mjehura/ jajnika/ svega ostalog zbog ljepote, haljine i kul cipelica. To je moj prijedlog. Clutch torbica je kul, ali će ti se ruka smrznut ako ćeš to morat držat cijelo vrijeeme u ruci i garantiram da će ti ići na krasni klinac jer je neš imat kud stavit :D
2015 12 14
Toplu tuniku koja ide uz tijelo kao haljina , deblje čarapice, čizme like ugg, neki sexy šal i kapica čupava :P ugl sve toplo :P
2015 12 14
Ja bih obula neke visoke čizme na crne deblje čarape (ali ne skroz debele pa da izgledaju kao tajice). Na stopala bih stavila još dva para običnih čarapa ili jedne deblje (da se ne smrzneš). Obukla bih neku haljinu usku i kratku, ali preko nje neku vestu ili sako i još preko kaput. Torbica s remenom da je možeš staviti ''oko sebe'', kožne rukavice, neku slatku kapicu ili šeširić, neki tooopli šal i naglasak na šminku. To bih ja obukla da idem tako. :) Sve bi bilo crno, osim šala i šešira te crveni ruž. :) Sretno s odabirom! :)
2015 12 14
preporučavam isto što i sara! :D
2015 12 14
Bezalkoholni??? Pa sto mi vrijedi bunda onda ako me ne grije nesto iznutra, vi se salite :P
2015 12 14
Da...u pravu si, torba sa remenom za trg, to cu neku staru...A malo cu poslije i na toplo tako da sam se mislila presvuci, i za to mi treba clutch.
2015 12 14
Inače jer opća zabluda da nas alkohol grije, čisto informativno :D zapravo upravo suprotno, ali nam otupi tijelo, a bome i mozak, pa svi dođemo s takvih pijanki bolesni jer smo polugoli :D Ozbiljno. Bunda, grilonke, traperice, timberlandice, kapa, šal, rukavice, dolčevita xD
2015 12 14
Pa jednom je docek 2016 :) hah
2015 12 14
Sonjice, ja bi obukla dužu bundicu, dobro utopli nogice, neku slatku kapicu i šal, po mogućnosti crno, torbicu obavezno s lancem i svi će te izgaziti pa za cipele pazi na odabir :) lijepo se našminkaš, jaki tamni ruž(i još piješ crno vino, niš se ne skine :p) i voila :)
2015 12 14
A neš ti, isto ko i 2015. ili 2017. ne znam, možda sam ja samo došla u godine kad štujem svoje jajnike, mjehur i zdravlje kao grci zeusa pa mislim da se ne isplati smrzavat cijelu noć jer je "doček nove" :D
2015 12 15
Tange i pernatu bou oko vrata. ;)
2015 12 15
Ma cure moje kakav docek na trgu, stajati medju hrpom ljudi, smrzavati se, svi se guraju, bucno je i stojis cijelu noc a zasto? Najbolje u kuci u toplome docekat s nekim dragim prijateljima ili sa deckom. Bolja je atmosfera i lijepo se zabavis sa ljudima koje poznajes :P
2015 12 15
1 2