Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tražim malog crnog mačića za udomiti :-) Pomozite mi ga pronaći

Već duže vrijeme želim malog crnog mačića,oduvijek su me fascinirale mačke i imala sam jednog predivnog mačka kada sam bila mala. Htjela bih opet imati jednog muškog mačića,starog bar 2 mjeseca jer se želim brinuti o njemu od kada je mali. Imam jako puno ljubavi u sebi i htjela bih prenjeti na životinjicu o kojoj ću se jako rado brinuti. Ako netko zna ili ima nekoga čija se mačka omacila molim da mi javi u inbox,zbilja bih htjela crnog mačića malog. Ako je moguće netko iz Osijeka ili okolice. Hvala puno :-)
2015 12 15
Tražila sam,no nema malih bebica,sve su od 3,4 mjeseca pa na dalje. Ja bih bas malog. :-(
2015 12 15
cekaj veljacu, bit ce ih na sve strane
2015 12 15
Mali jos treba mamu ..idealno je oko tri mjeseca ...
2015 12 15
imam ja jednog taman te starosti ali nije potpuno crn ima malo bijelih šara po sebi....umiljat kao pas...ako te zanima javi na PP
2015 12 15
Male mace je najbolje uzeti mami maci kada prestanu cickati..iz više razloga! Pa računaj na to.. Postoje razne udruge koje imaju puuno maca na skrbi.. pogledaj na fb-u. Na žalost nije teško pronaći mace za udomiti..
2015 12 15
Nije teško pronaći,no mnoge udruge traže da pristanem na kastraciju mačića što s moje strane ne dolazi u obzir. :-( I tražim mačića s dva,tri mjeseca,taman kada prestane sisati.
2015 12 15
Prava šapa je super stranica,no nisam iz Zagreba. Tražim za Osijek ili okolicu.
2015 12 15
Hvala puno! > dstt02: > imam ja jednog taman te starosti ali nije potpuno crn ima malo bijelih šara po sebi....umiljat kao pas...ako te zanima javi na PP
2015 12 15
Moram pitati..zašto kastracija ne dolazi u obzir?
2015 12 15
Naravno da traže kastraciju kad ih ima cijelo čudo što lutaju jadne i napuštene. To je odgovorno ponašanje i najbolje za mace!
2015 12 15
Jednostavno se ne slažem,ne bih mu to nikada napravila. Priroda je podarila da bude takav kakav je s razlogom,takav bi trebao i ostati.
2015 12 15
Ok,lutaju,to razumijem. Ajmo pitati njih da li se slažu s kastracijom. Ja planiram svoga mačića imati u stanu u toplome gdje ima hrane i gdje će biti voljen,ne na ulici. Tako da ja mislim da je njemu bitnije da mu se pruži puno ljubavi,a ne da mu se odstrani dio tijela.
2015 12 15
Moje mišljenje je da ima previše budala na svijetu a malo životinja. Pa ako netko ima želju za kastracijom,kastrirajte se.
2015 12 15
Upoznata sam sa svime,moje mišljenje ostaje isto.
2015 12 15
1 2