Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena od Jagodica55

Hvala svima! Stavila sam na obje teme.
2015 12 21
Vidi se da laže, prvo kaže da je kupila u Italiji, a onda da je kupila preko krpica od neke ženske... Nikako nemoj ostati na ovome, imaš joj adresu i ako e potrebno idi joj doma, sigurno živi sa još nekim i ispričaj sve, a i možeš je tužiti privatnom tužbom, sigurno će ostati kriva, a vjerojatno će joj se pripisati i ilegalna prodaja kopiranih stvari kao originalnih. Nikako nije u redu od nje.
2015 12 21
Sve navedeno vec imam na umu, danas cekam uplatu do navecer kako sam i rekla, a zatim krecem s daljnjim koracima.
2015 12 21
Baš mi je žao, želim ti sreću s tim.
2015 12 21
Prvo ima račun a ne zna gdje joj je tj da li ce ga naci, a onda je kupila na krpicama.. malo mi to mutno sve zvuci
2015 12 21
Užas! Žao mi je :( Nadam se da će ti vratiti novce! I ja tjeram pravdu s jednom tetom ovdje. Prevara boli neovisno o iznosu. Užasno. I to pred Božić :/
2015 12 21
Sam odi na policiju s prepiskom i isprintanim racunom. Od 1mj ove godine vratilo se na 1000kn
2015 12 21
što god ti rekla draga Hana, ovdje ćeš naići uglavnom na neodobravanje ekipe....žao mi je ali složit ću se s njima...bez namjere da ti zavirujem u džep, 1400 kn dati na neviđeno je malo,jel-bedasto.... nažalost, naivnost se plaća...i to jako dobro... eto, sretno sa potragom dalje....
2015 12 21
Nisam ocekivala pozitivnu reakciju s obzirom da se na sve teme s vecim iznosima tako reagiralo, aludirajuci time da je netko sam kriv. Mozda i je, ali to uopce nije predmet rasprave, vec ono sto su korisnici od toliko povratnih spremni ovdje napraviti za lovu koju ce sazvakat u skorom vremenu, a savjest dugo pece. Sva sreca da se sve svima vraca kad tad. :)
2015 12 21
evo ja tek sad citam skrinsote. ma sta se prepucavaas s njom lijepo sutra s prepiskom i kopijom transakcije na policiju s obzirom da imaju podatke, nece tesko biti reagirati
2015 12 21
Hvala vam lijepa cure, srce ste :) Rekla sam da danas jos cekam uplatu, sutra idem na policiju, zovem doma i idem u novine sa svime.
2015 12 21
ne mogu vjerovati da će si prodavačica dopustiti takvu neugodnost, blamažu i stres koji bi mogla doživjeti krene li se stvarno ozbiljno na nju nekim sankcijama /a što je opravdano i zaslužila/. Ja bih na njenom mjestu šutke vratila novce, poklopila se po ušima i zauvijek nestala odavde, jer nije čak toliko stvar u novcu koliko u činjenici da je lažima i fejk artiklom pridobila naivnog kupca koji sada snosi itekakve posljedice. Očito nismo svi isti, ali takvima treba pokazati gdje im je mjesto! Hana - samo naprijed! Možeš ti to!
2015 12 21
a koja je korisnica njoj prodala torbu?
2015 12 21
pa prvo je tvrdila da je torbu kupila u trgovini, onda kada se sve zakompliciralo, počela je tvrditi da ju je kupila na krpicama.... ne znam što je istina, možda ju je kupila na e-bayu ???
2015 12 21
Mene isto zanima koja joj je prodala torbu :D Mislim da je jagodica poslala print screen gdje se vidi razgovor s tom korisnicom, ali ne mogu više otvoriti ove fotke s tinypica. Mislim ono, "vratit ću ti ako ona vrati meni" pa krasno.
2015 12 21