Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

ajmo ideje sta kupiti?

Plizz curke pomozite mi.decko mi ima 21 godinu cetiri godine smo zajedno ali neznam ni sama sta mu kupiti za bozic ??kakvu ideju mozda? :)
2015 12 23
parfem, novcanik, remen, neka fora pidzama/majica/bokserice. neki vole i igracke (plisane, autic na daljinski). mozda neko putovanje, izlet. sve ovisi o tome sta voli i kolko novaca si spremna potrositi :)
2015 12 23
Sve sto je martina rekla slozila bi se biraj
2015 12 23
Kinokarte... poklonBon za romantičnu večer u restoranu... Konzertkarte... Karte za neku temku... Helikopter na daljinski (igracka) Ovisi kaj voli... mislim sigurno znaš što voli i želi. .. trebala bi u 4 godine :)
2015 12 23
Ja svom majicu finuu i oni paketici za tusiranje
2015 12 23
Nest od Russel Brown-a svi decki sad pate na to...
2015 12 23
Ovisi kakav je, kakvog karaktera, osobina... Voli li pratiti modne trendove, samim time i markice, ili je više tip kojeg marka uopće ne zanima i voli ležerno... Ili je streetstyle pa voli sportsku odjeću. Je li gamer, voli li konzole,... Voli li se sređivati, parfumirati, mazati kremama... Voli li aute, knjige... Je li romantičar, pa ga zanimaju kojekakve večere, igračke, srčeka, putovanja... Kužiš ima sto podpitanja, ako ti ne znaš kako bi trebale znati mi koje nemamo pojma tko je on :)
2015 12 23