Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poklon za rođendan

Curke trebala bi neku ideju, znaci mojoj prijateljici se blizi rođendan, a da to bude nesta posebno, sta vec nema, možda ima koja od vas kakvu ideju? Sta vi poklonite netkom tko vam je poseban i drag? Nadam se da nisam fulala temu
2016 01 07
Neku dragu zajednicku sliku uokviri, moze biti dio poklona i mojoj frendici se izuzetno dopao:))
2016 01 07
Gospodine maribo, kak da mi znamo šta prijateljica nema : P (moram malo bit zlobna, na lakat bi mi izašlo hehe) Uglavnom osobno za takve osobe volim dati nešto izraditi, majica, šalica ili tak neki personalizirani predmet što nema u slobodnoj kupnji.
2016 01 07
Pa nesto sto znam da osoba zeli i voli ili treba, uglavnom darujem vise takvih pomno odabranih sitnica, ovisno o tome kakve preferencije ima i sto je za nju karakteristicno, sto me na nju podsjeca. Jednostavno kupim ono sto kad vidim vristi ime te osobe, za sto odmah pomislim "e s ovom bi se xy odusevila!!"
2016 01 07
Hvala vam cure, sviđaju mi se vaše ideje :)
2016 01 07
Ovisi kolko novaca zelis potrosit al mislim da bi bilo super da narucis od neke od onih cura nesto sto izraduju, npr torbu ako mislis potrosit 200-300 ili nekakav nakit ako ti je budzet 100tinjak kn
2016 01 07
Ja ako ne nadem nista onda jednostavno ili kupim poklon bon u nekom ducanu koja ta osoba voli ili o kojem mi je nedavno pricala, ili joj dam novce. Ne volim kupovat stvari za koje znam da ce stajat i skupljat prasinu kolko god one sladunjave bile, volim poklanjat prakticne stvari
2016 01 07
Ja bih bila odusevljena da mi netko naruci torbu,kaze curi koja izraduje sto mi se svida i ona to napravi samo za mene i imam personalizirt i unikatan a opet iskoristiv poklon koji nece skupljati prasinu
2016 01 07
> Anamarija02: Hahha ovo mi je odlično 😀
2016 01 07
Još ako frendica nema dečka, onda je poklon pun pogodak :D imaš i takvog, ali da je u obliku golog muškog tijela :D
2016 01 07
Ima jedna cura sta tu crta portrete za 150kn pa napravis sliku di ste vas dve skupa meni je to lijepo ful
2016 01 08