Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Cure s jakim listovima

Ne znam više gdje bih našla visoke čizme za sebe. Imam jake listove i ni jedne ne mogu zakopčati do kraja. Čak sam u jednom dučanu dobila komentar: "Tak baš široke ne držimo" uz pogled kao da imam 200 i kusur kila. Gdje kupujete čizme?? Pomagajte, molim vas :D
2016 01 09
i ja imam jake listove tako da sam odustala od visokih čizama.. kupila si gležnjače i gotovo..
2016 01 09
Isti problem i kod mene.... Imaš u ARI i u Pitarelu modela za šire listove. Najčešće imaju već ugrađenu gumu bočno ili su na vezanje. Također, ako kupiš uže, možeš kod postolara dati da ti izrežu jedan dio čizme (najbolje s unutarnje strane noge) širine cca 5cm (u obliku pravokutnika-okomito) i umetnu lastiku/gumu u boji čizme (imam takve i super funkcionira). Inače imaš dosta čizmica koje se vežu sprijeda (ili straga) pa su te pogodne i za šire listove.
2016 01 09
hvala Rapidosa, imala sam takvo neko rješenje u glavi, kaj se tiče umetanja gumice, samo nisam bila sigurna je li to moguće napraviti. :) hvala
2016 01 09
A nes ti komentara tam neke lujke sta prodaje cipele. Ima divnih trgovaca, a ova bi si kosu pocupala kad bih ju ja rastrcala po ducanu.
2016 01 09
Pogledaj u Deichmannu, Bati, Peku i Massu. :) Tamo sam uspjela naći modela u koje su stali moji jaki listovi :D
2016 01 09
ja sam svoje kupila u Humanicu.Isto imam taj problem
2016 01 09
imam ja jedne s.oliver, dosta su siroke i imaju gumicu - pisu i dimenzije sara, pa ako zelite pogledajte u mom "ducanu"
2016 01 09
Nemam problema s tim jer ionako ne volim veliku većinu čizmi koje vidim po trgovinama... Od jako visokih stvari nosim samo marte i Steel boots, a inače gležnjače i Jeffrey Campbell cipele. Jednostavno nemam živaca ni za traženje čizmi koje mogu zakopčati preko listova ni općenito za traženje modela koji mi je lijep.
2016 01 09
Ako netko ima dobro očuvane visoke čizme niskih peta :) za curu širokih listova, neka se javi :)
2019 11 29