Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako postati popularan profil na krpicama?

prvo malo kupujes...
2016 01 10
Iskreno mislim da su cijene prihvatljive jer cizme, torba i naocale su originalni brendovi, nisu replike i izradeni od kvalitetnih i pravih materijala i mislim da nigdje necete naci brendirane stvari koje su original i po niskim cijenama. Meni nije u interesu da dobijem sto vise novaca, vec zelim ostaviti dobar dojam prenoseci tocne podatke o svakom proizvodu. :) Uostalom, sa zainteresiranim se lako mogu dogovoriti o nizoj cijeni u inboxu! ;)
2016 01 10
Pozdrav svima!!! Help please!! Moze li netko baciti oko na moj profil..Isto sam nova,a i nisam bas neki trgovac..:(.. Jesu li mi cijene isto previse?? Hvala..;)
2016 01 11
hej, i ja sam nova u prodaji pa pogledajte što nudim, dobro bi došao i koji savjet ;)
2016 01 12
Cure, ovo nije temu za reklamiranje svog ormara. Savjet: to oglašavanje u bilo kojoj temi također mnogima ide na živce tako da možete samo usporiti si prodaju a nikako je ubrzati :/
2016 01 12
Hvala na savjetu u svakom slucaju..Ali moje pitanje je bilo iz radonalosti..zanimalo me misljenje od objektivne strane..Pa makar i da nije tako,svakome svasta ide na zivce i tesko je svima udovoljiti..Svi mi friski i nadobudni jedva cekamo uloviti se posla..a pomoc ili suradnja iskusnijih je dobrodosla u svakom pogledu..
2016 01 14
Molim!
2016 01 15
1 2