Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Problem sa punjenjem mobitela

Ne znam šta mi je sa punjačem tj. mobitelom. Inače kad bi ga stavila puniti i bila na mobitelu, normalno bi se punio, a sad se prazni na punjaču. Mogu ga napuniti samo ako ga stavim na airplane mode, ali onda ne mogu ni pozive dobivati ni ništa. Nekidan je pisalo 100% i ostavila sam ga na punjaču još neko vrijeme dok sam tipkala po mobitelu i kad sam maknula punjač, pisalo je 45% baterije. Dala sam frendici svoj punjač i ona normalno puni svoj mobitel sa mojim punjačem i isto tako je i ona meni dala svoj punjač i sa njezinim punjačem se moj mobitel isto normalno puni. Ne znam u čemu je problem. Ako je netko imao slično iskustvo s time ili zna šta bi moglo biti molim vas recite mi. Da ne kupujem npr. novi punjač ako zapravo uopće nije u njemu problem nego u nečem desetom :(
2016 01 11
Zamijenite se za punjače.
2016 01 11
baterija gotova
2016 01 11
o kojem mobitelu se radi?
2016 01 11
A može biti i baterija da :s peppy1313 Samsung Galaxy S3
2016 01 11
Moguc problem u konektoru
2016 01 11
mozda je stara baterija 2 ili vise godina ako je baterija novija onda nije do baterije nego do punjaca ili konektora u mobitelu(slabi kontakt)
2016 01 11
Baterija je vjerovatno.I ja imam samsung galaxy s3 i baterija mi ne izdrži pola dana.Sad sam si naručila preko ebaya novu iz Njemačke pa čekam da dođe
2016 01 11
A da je, mobitel je star dvije godine, moguce da je to onda. Ines, kolika je cijena preko ebaya?
2016 01 11
Ja sam platila 85-90 kn iz Njemacke.
2016 01 14