Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Da li je problem u meni??

Ma tesko, ali hvala
2016 01 19
Većina nas ima taj problem...Ja sam naprimjer jednostavno rasčistila ormar i cijelu hrpu odjeće koja je praktički nova, i koju sam ja naravno platila puno više stavila sve po 35kn; čisto da ode i da ne stoji u ormaru- a o cipelama i da ne govorim. Čizme sam neke platila preko 1500kn a tu ih sada prodajem za 200...Ali je to tako, ne možeš očekivati da ćeš vratiti uloženo- nažalost čim skineš nečemu etiketu vrijednost pada. A i još jedna bitna stvar je što su krpice KEŠ, a ljudi gotovine nemaju...Budimo realni, kad kupujemo nešto preko 500 ili više kuna svi volimo provući na rate, a rata na krpicama nema. Tako da će cure često otići u trgovinu platiti više ali platiti karticom i ratama nego platiti tebi gotovinom jer nažalost gotovine nema :/
2016 01 19
To si u pravu. Nitko nema keša. Prodat ce se kada se proda. Spustila sam cijrnu 60% pa valjda ce netko kupiti. ;-)
2016 01 19
elica, mislim da si jako dobro nabola točno čemu je problem.
2016 01 19
To je sigurno problem kod tih skupljih stvari... Doduše postoje iznimke, ali rijetko :/ Svima nam je tako *bga..
2016 01 19
Mislim da 350 nije neki iznos , ali svacam da ljudi nemaju novaca.
2016 01 19
Kaput je preeedivan :))) Sretno!
2016 01 20
Ima milijun lijepih i kvalitetnih artikala koji stoje i stoje, čak ibpovoljnih..a tko zna zašto. Ja sam tri prave jakne prislijedila za stotinjak kn..ništa doslovno.
2016 01 20
Stoje jer se nema para, ili ljudi ne zele dat puno para na neviđeno..
2016 01 20
A neka stoji onda, valjda ce ga netko kupiti. ;-)
2016 01 20
mislim da je elica pogodila u sridu sa razlogom, eto meni su super one diesel trapke što smo jutros razglabali o njima, ali mi je puno 500 kuna odjednom pogotovo sad u sezoni grijanja kad bi mogle na dve rate, odmah bi ih kupila. ;) :')
2016 01 20
Meni je kaput divan, ja inače padam na jakne i cipele, al nemam sada novaca..Ako bi se mjenjala ja sam za -)))))
2016 01 20
[:smijesi] Kaput je krasan ....mam bi ga kupila sam da štima veličina. Al velik je...jakoooo. Sretno sa prodajom !
2016 01 20
Slažem se da je ljudima teško odvojit neku veću svotu za artikal...takva su vremena,a i usprkos slikama,ovo je kupovina na neviđeno. Unatoč povratnima,kupci ne mogu imat puno povjerenje u sve što se navodi tipa novo,predivno,samo isprobano....previše ih se opeklo ovdje....
2016 01 20
Viđala sam takve jeftinije kapute, kineske, i pretpostavljam da je dio cura zaključio (tako bi i meni bio prvi dojam da sad ne čitam temu koja je tim povodom otvorena, sorry but ježiga ne mislim ništa loše ovime) da je to ipak jeftinija e-bay vrsta kaputa....Jednostavno izgleda jeftilenski, plus što cijeli profil ima samo dva komentara. Ne obećava tj ne ulijeva povjerenje, jel. :/ Mislim da je nedavno upokojeni profil Mace imao sličnih kaputa brdo, za do 200 kn.
2016 01 20