Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Da li je problem u meni??

Zašto otvoriti novi profil, a ne tražiti novu lozinku?
2016 01 21
Ima starih/novih cura il recimo upućenih koje dođu varat sa par artikala i sl.. a ima i stvarno novih kompletno neupućenih koje stave nešto lijepo i povoljno i čude se da nitko ne želi kupit..Ja sam recimo nešto htjela od jedne nove i ona je skeptična prema meni jer što ako ja nju prevarim..Ja onak, kažem pa pogledaj moje povratne, mislim stvarno nisam prevarant, a ona mnei kaže da ovdje svi imaju pozitivne povratne..dakle nije uopće upućena u rad stranice i ja ju kužim jer sam i ja slično razmišljala na početku
2016 01 21
Nomad Organic zato sto nemam ni lozinku od maila , ni lozinku od bilo koje drustvene mreze,ebay-a.... dakle nista. Sve mi je bilo u mob. Sve sam morala ponovo otvoriti i zapisala sam lozinke na papir ovaj put ;-)
2016 01 21
Nomad Organic zato sto nemam ni lozinku od maila , ni lozinku od bilo koje drustvene mreze,ebay-a.... dakle nista. Sve mi je bilo u mob. Sve sam morala ponovo otvoriti i zapisala sam lozinke na papir ovaj put ;-)
2016 01 21
ja sam platila svoj 1200 kuna u naf nafu i ne mogu ga prodat, a spustila na 280 kuna. A sad otkad ova trazilica vise ne radi šanse da se nešto proda bit ce jos manje
2016 01 26
1 2 3 4