Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

gdje kupiti jaknu? molim pomoc

Drage cure! Treba mi savjet gdje kupiti toplu debelu pernatu jaknu dugacku onako do koljena? Naime, bila sam zapela za amisu jaknu koju nazalost vise ne mogu naci.:( pa hej, ako ce netko ici u new yorker, neka mi se javi u inbox, platim proviziju za uslugu :) ona sad kosta 399 kn Dolje cu postaviti sliku trazene jakne, pa da znate sto trazim otprilike. Imam i sifru jakne tko mi ju moze kupiti, pa vas molim da mi se javite. Isto tako, svi prijedlozi su dobrodosli gdje da nadjem ovakvu jaknu. Budget kojim raspolazem je 600 kn cca Hvala svima [:sramezljiv]
2016 01 20
Mislim da ovo iz Nju jorkera perja vidjelo nije :D Ali takvih sličnih ima u S.Oliveru, da, skupe su, ali su pernate i ful tople. Možda se upikne sad na nekom sniženju.
2016 01 20
Sara, i ja mislim, jer je jedna cura na njihovoj stranici napisala da ju ima i da joj se nakon mj. dana počelo iz nje nešto izvlačiti, neke bijele niti, i da hoda ko očerupana kokoš :-D tako da, dosta me je odbilo to od nje. p.s. hvala na savjetu :-) ima još netko? što je sa zara i bershka, ima tamo išta?
2016 01 20
Bilo je u Benettonovom outletu u Mercatoneu u Gornjem Stupniku prekrasnih dugačkih pernatica, sa kapuljačom, samo bez ovog krznenog dijela. Koštaju oko 440 kn, ja imam maslinastozelenu i jako sam zadovoljna. Inače, na etiketi je vidljivo da im je nekad cijena bila oko 1500 kn.
2016 01 20
ja ne znam di ima benetton outlet ovdje gdje ja živim. :( ali hvala i tebi, upijam informacije :-))))
2016 01 20
Eh, u tom slučaju - žao mi je. Nisam provjeravala gdje živiš. :) Možda će ovo biti korisna informacija curama iz Zagreba.
2016 01 20
wow, hvala! ima li ju kupiti u mango trgovinama po hr?
2016 01 20
Svoju sam takvu kupila u Peek&Cloppenburg-u, bez snižene cijene je bila skoro 700kn, Only, ne ove godine, no uvijek imaju takvih modela, koliko sam upratila. Jedino, sniženja traju već dugo pa ne znam jel ih bude i sad. Najbliži u St, City Center One. :)
2016 01 20
hvala puno KreativnoSelo :) definitivno ću razgledati sva prijedloge koje ste mi dali!
2016 01 20
Amadeus :)
2016 01 20
> Nada23: > hvala puno KreativnoSelo :) > definitivno ću razgledati sva prijedloge koje ste mi dali! Molim! Sretno s potragom! ;)
2016 01 20
hvala Meriemica :)))
2016 01 20
littlegirl, evo baš i ja gledam, želim bež XS, ali nema ofkors :-D jer mislim da bi mi S bila velika, ali svakako treba probati prije.
2016 01 20
Ovu iz Manga i ja imam, prezadovoljna sam.
2016 01 20
Ne znam, ovisi koji si broj ja sam do sada uzimala s manga sve s, ja sam izmedju s i m, al tu jaknu sam uzela M jer je ipak zimska jakna a s mi je dobar u ramenima bio al u bokovima uzak,tako da sam sa svojom zadovoljna:)
2016 01 20
1 2